Województwo Podlaskie wspiera GKS!

Województwo Podlaskie wspiera GKS! Samorząd Województwa Podlaskiego rozstrzygnął konkurs na środki przeznaczone na wsparcie sportu....

Treningi rozpoczęte

Od 10 stycznia GKS Stawiski na ''Hali Sportowej'' w Stawiskach rozpoczął przygotowania do rundy rewanżowej sezonu 2022/2023.

Plan przygotowań do rundy wiosennej sezonu 2022/2023

GKS Stawiski - Wigry II Suwałki

Mecz 14 listopada (niedziela) o godzinie 13:00 pomiędzy GKS-em Stawiski a Wigrami II Suwałki. Zapraszamy na stadion miejski w Stawiskach.

GKS Stawiski - Puszcza Hajnówka

W niedziele31 października o godzinie 13.00 odbędzie się mecz pomiędzy GKS Stawiski - Puszcza Hajnówka na stadionie miejskim w Stawiskach. Zapraszamy!

Mecz wyjazdowy

23 październik (sobota) mecz o godzinie 14:00 Sparta Augustów - GKS Stawiski. Wyjazd o godzinie 11:00 spod Orlenu w Stawiskach.

GKS Stawiski - Pomorzanka Sejny

17 październik (niedziela) o godznie 15:15 mecz GKS Stawiski - Pomorzanka Sejny na stadionie miejskim w Stawiskach. Zapraszamy!

Mecz wyjazdowy

Naszych zawodników czeka mecz wyjazdowy do Krynek. 10 październik (niedziela) o godzinie 15:00 mecz pomiędzy UM Krynki - GKS Stawiski.

GKS Stawiski - Sokół 1946 Sokółka

Kolejny mecz GKS-u Stawiski na własnym boisku już 03 października (niedziela) o godzinie 15:45. Tym razem nasz zespół podejmie drużynę Sokół 1946 Sokółka. Zapraszamy na stadion!