Plan przygotowań GKS-u Stawiski

Ustalony został plan przygotowań GKS-u Stawiski do rewanżowej rundy wiosennej występującego w rozgrywkach A Klasy grupy II podlaskiej sezonu 2017/2018.
     Pierwszy trening zaplanowano na 10-ego stycznia 2018 roku o godzinie 18.00 na „orliku” w Stawiskach. Drużyna GKS-u rozegra wstępnie 6 gier kontrolnych na sztucznych boiskach w Łomży i Zambrowie, z czego pierwszy z nich zaplanowano na 4-ego lutego 2018 roku. Natomiast pierwszy mecz mistrzowski rundy wiosennej - rewanżowej o punkty podlaski ZPN ustalił na 21 - 22 kwietnia 2018 roku w Stawiskach, gdzie przeciwnikiem naszej drużyny będzie drużyna Pasji Kleosin, która to do dziś w nieznanych okolicznościach "otrzymała" walkowerem 3 punkty pomimo porażki z GKS-em na własnym boisku 0:2.

Plan sparingów:

4 LUTY (niedziela) godz.12:00 – przeciwnik do ustalenia w Łomży.
11 LUTY (niedziela) godz.14:00 – GKS ANDRZEJEWO w Zambrowie.
18 LUTY (niedziela) godz.14:00 – KS ŚNIADOWO w Łomży.
25 LUTY (niedziela) godz.12:00 – KRYPNIANKA KRYPNO w Łomży
3 MARZEC (sobota) godz.14:00 – ORZEŁ KOLNO w Łomży.
11MARZEC (niedziela) godz. 14.00 - przeciwnik do ustalenia w Łomży.
* Zostaną rozegrane dodatkowe gry kontrolne, które ustalone będą po w/w terminach i uzależnione od warunków atmosferycznych.