Plan przygotowań GKS-u Stawiski

Ustalony został plan przygotowań GKS-u Stawiski do rewanżowej rundy wiosennej występującego w rozgrywkach A Klasy grupy II podlaskiej sezonu 2018/2019.
    Pierwszy trening zaplanowano na 10-ego stycznia 2019 roku o godzinie 18.30 (czwartek) na „Orliku” w Stawiskach. Drużyna GKS-u rozegra wstępnie 6 gier kontrolnych na sztucznych boiskach w Łomży i Zambrowie,  z czego pierwszy z nich zaplanowano na 3-ego lutego 2019 roku.
    Plan przygotowań naszego zespołu może ulec niewielkiej zmianie, tj. z chwilą ustalenia przez Podlaski ZPN - daty pierwszego meczu mistrzowskiego rundy wiosennej - rewanżowej ww. rozgrywek.
    Przypomnijmy, że pierwszy mecz o “punkty” podopieczni Jarosława Modzelewskiego rozegrają w Stawiskach, a przeciwnikiem GKS-u będzie zespół Znicza Suraż.
    Obecnie GKS Stawiski zajmuje 3 miejsce w ligowej tabeli i traci zaledwie 3 punkty do lidera i v-ce lidera - tj. miejsc premiujących awans do wyższych rozgrywek ligowych.

Plan sparingów:

3 LUTY (niedziela) godz.12:00 - GKS Stawiski juniorzy w Łomży.
10 LUTY (niedziela) godz.10:00 - KS Śniadowo w Łomży.
17 LUTY (niedziela) godz.12:00 - Olimpia Zambrów juniorzy w Zambrowie.
24 LUTY (niedziela) godz.12:00 - ŁKS Łomża juniorzy w Łomży
3 MARZEC (niedziela) godz.12:00 - Orlęta Czyżew w Łomży.
9 MARZEC (sobota) godz. 14.00 - Orzeł Kolno w Łomży.
16 MARZEC (niedziela) - KS Pojezierze Prostki - godzina i miejsce do ustalenia w zależności od warunków atmosferycznych.
* Dodatkowe gry kontrolne uzależnione są od terminu pierwszego meczu mistrzowskiego.