Plan przygotowań GKS-u Stawiski

Ustalony został plan przygotowań GKS-u Stawiski do rewanżowej rundy wiosennej występującego w rozgrywkach A Klasy grupy II podlaskiej sezonu 2019/2020.
Pierwszy trening zaplanowano na 15-ego stycznia 2020 roku o godzinie 19.00 (środa) na „Orliku” w Stawiskach. Drużyna GKS-u rozegra 7 gier kontrolnych na sztucznych boiskach w Łomży, Kolnie i Zambrowie, z czego pierwszy z nich zaplanowano na 1-ego lutego 2020 roku.
Pierwszy mecz o “punkty” podopieczni Jarosława Modzelewskiego rozegrają dnia 22 marca bieżącego roku w Stawiskach, a przeciwnikiem GKS-u będzie zespół Supraślanki Supraśl.
Obecnie GKS Stawiski zajmuje 4 miejsce w ligowej tabeli i traci 4 punkty do v-ce lidera - tj. 2 miejsca premiującego awans do wyższych rozgrywek ligowych.

Plan sparingów:
1 LUTY (sobota) godz.14:00 - ŁKS Łomża juniorzy w Łomży.
9 LUTY (niedziela) godz.14:00 - Pojezierze Prostki w Kolnie.
19 LUTY (środa) godz. 18:00 - Orzeł Kolno w Kolnie.
22 LUTY (sobota) godz. 14:00 - Olimpia Zambrów juniorzy w Zambrowie.
1 MARZEC (niedziela) godz.12:00 – KS Sniadowo w Łomży.
4 MARZEC (sroda) godz. 18.00 - Orzeł Kolno w Kolnie.
8 MARZEC (niedziela) godz. 12.00 – Orlęta Czyżew w Łomży.