Terminarz

Wybierz

Faza Grupowa

Grupa 1
Pozycja Nazwa klubu M Pkt Bramki Z R P Mecze bezpośrednie
M Pkt Bramki
1
Konar Kora Korycin
Konar Kora Korycin 20 44 63 - 23 14 2 4
2
Pogranicze Kuźnica
Pogranicze Kuźnica 20 36 53 - 32 11 3 6
3
Falcon Sokółka
Falcon Sokółka 20 31 54 - 46 10 1 9
4
Urząd Miejski Krynki
Urząd Miejski Krynki 20 30 39 - 41 9 3 8
5
Sudovia Szudziałowo
Sudovia Szudziałowo 20 24 48 - 69 7 3 10
6
Dąb Dąbrowa Białostocka
Dąb Dąbrowa Białostocka 20 8 16 - 62 2 2 16
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Dąb Dąbrowa Białostocka
0:0
Pogranicze Kuźnica
Sudovia Szudziałowo
1:3
Falcon Sokółka
Urząd Miejski Krynki
1:1
Konar Kora Korycin
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Dąb Dąbrowa Białostocka
0:2
Sudovia Szudziałowo
Falcon Sokółka
2:0
Urząd Miejski Krynki
Pogranicze Kuźnica
1:3
Konar Kora Korycin
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Urząd Miejski Krynki
4:0
Dąb Dąbrowa Białostocka
Sudovia Szudziałowo
0:3
Pogranicze Kuźnica
Konar Kora Korycin
2:1
Falcon Sokółka
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Sudovia Szudziałowo
2:2
Urząd Miejski Krynki
Dąb Dąbrowa Białostocka
1:5
Konar Kora Korycin
Pogranicze Kuźnica
2:0
Falcon Sokółka
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Konar Kora Korycin
5:2
Sudovia Szudziałowo
Urząd Miejski Krynki
0:1
Pogranicze Kuźnica
Falcon Sokółka
4:2
Dąb Dąbrowa Białostocka
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Sudovia Szudziałowo
2:2
Dąb Dąbrowa Białostocka
Urząd Miejski Krynki
0:1
Pogranicze Kuźnica
Konar Kora Korycin
4:0
Falcon Sokółka
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Sudovia Szudziałowo
4:0
Urząd Miejski Krynki
Pogranicze Kuźnica
2:1
Konar Kora Korycin
Dąb Dąbrowa Białostocka
1:3
Falcon Sokółka
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Konar Kora Korycin
2:3
Sudovia Szudziałowo
Urząd Miejski Krynki
2:0
Dąb Dąbrowa Białostocka
Falcon Sokółka
1:4
Pogranicze Kuźnica
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Urząd Miejski Krynki
0:3
Konar Kora Korycin
Sudovia Szudziałowo
1:3
Falcon Sokółka
Dąb Dąbrowa Białostocka
0:7
Pogranicze Kuźnica
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Falcon Sokółka
1:2
Urząd Miejski Krynki
Konar Kora Korycin
3:1
Dąb Dąbrowa Białostocka
Pogranicze Kuźnica
3:1
Sudovia Szudziałowo
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Urząd Miejski Krynki
4:3
Sudovia Szudziałowo
Konar Kora Korycin
5:0
Dąb Dąbrowa Białostocka
Falcon Sokółka
5:3
Pogranicze Kuźnica
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Urząd Miejski Krynki
1:1
Konar Kora Korycin
Dąb Dąbrowa Białostocka
3:2
Falcon Sokółka
Sudovia Szudziałowo
3:3
Pogranicze Kuźnica
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Falcon Sokółka
2:3
Urząd Miejski Krynki
Konar Kora Korycin
2:4
Sudovia Szudziałowo
Pogranicze Kuźnica
0:3
Dąb Dąbrowa Białostocka
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Konar Kora Korycin
0:1
Falcon Sokółka
Urząd Miejski Krynki
2:4
Pogranicze Kuźnica
Sudovia Szudziałowo
4:2
Dąb Dąbrowa Białostocka
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogranicze Kuźnica
2:3
Konar Kora Korycin
Falcon Sokółka
5:4
Sudovia Szudziałowo
Dąb Dąbrowa Białostocka
1:4
Urząd Miejski Krynki
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Konar Kora Korycin
4:0
Urząd Miejski Krynki
Falcon Sokółka
10:3
Sudovia Szudziałowo
Pogranicze Kuźnica
3:0
Dąb Dąbrowa Białostocka
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Konar Kora Korycin
2:0
Falcon Sokółka
Sudovia Szudziałowo
1:7
Pogranicze Kuźnica
Urząd Miejski Krynki
3:0
Dąb Dąbrowa Białostocka
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogranicze Kuźnica
2:3
Konar Kora Korycin
Falcon Sokółka
5:6
Urząd Miejski Krynki
Dąb Dąbrowa Białostocka
0:3
Sudovia Szudziałowo
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Falcon Sokółka
3:3
Pogranicze Kuźnica
Konar Kora Korycin
3:0
Dąb Dąbrowa Białostocka
Urząd Miejski Krynki
2:4
Sudovia Szudziałowo
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Dąb Dąbrowa Białostocka
0:3
Falcon Sokółka
Pogranicze Kuźnica
2:3
Urząd Miejski Krynki
Sudovia Szudziałowo
1:11
Konar Kora Korycin

Faza Pucharowa

Runda 1
Data Gospodarze Wynik Goście
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości