Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Supraślanka Supraśl
1:3
Grab Janówka
Pasja Kleosin
2:3
KS Sokoły
Sudovia Szudziałowo
0:5
Jastrząb Knyszyn
Orzeł Tykocin
1:0
Narew Choroszcz
Pogranicze Kuźnica
2:3
KS Grabówka
Znicz Suraż
0:6
GKS Stawiski
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Sokoły
2:2
Orzeł Tykocin
Jastrząb Knyszyn
3:2
Pogranicze Kuźnica
Pasja Kleosin
0:2
KS Grabówka
Znicz Suraż
2:0
Supraślanka Supraśl
Grab Janówka
0:1
Sudovia Szudziałowo
GKS Stawiski
0:1
Narew Choroszcz
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Narew Choroszcz
5:1
KS Sokoły
Pasja Kleosin
4:0
Jastrząb Knyszyn
Sudovia Szudziałowo
3:2
Znicz Suraż
Orzeł Tykocin
1:4
KS Grabówka
Supraślanka Supraśl
1:2
GKS Stawiski
Pogranicze Kuźnica
6:0
Grab Janówka
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Supraślanka Supraśl
2:0
Sudovia Szudziałowo
Grab Janówka
3:7
Pasja Kleosin
KS Grabówka
3:1
Narew Choroszcz
Jastrząb Knyszyn
1:3
Orzeł Tykocin
GKS Stawiski
0:2
KS Sokoły
Znicz Suraż
1:4
Pogranicze Kuźnica
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Narew Choroszcz
3:1
Jastrząb Knyszyn
Sudovia Szudziałowo
2:4
GKS Stawiski
Orzeł Tykocin
14:0
Grab Janówka
Pogranicze Kuźnica
4:1
Supraślanka Supraśl
Pasja Kleosin
4:1
Znicz Suraż
KS Sokoły
3:2
KS Grabówka
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Sudovia Szudziałowo
3:5
Pogranicze Kuźnica
Znicz Suraż
0:6
Orzeł Tykocin
Grab Janówka
1:5
Narew Choroszcz
Supraślanka Supraśl
1:2
Pasja Kleosin
Jastrząb Knyszyn
0:2
KS Sokoły
GKS Stawiski
2:4
KS Grabówka
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Tykocin
2:0
Supraślanka Supraśl
KS Grabówka
6:0
Jastrząb Knyszyn
Narew Choroszcz
3:0*
Znicz Suraż
Pogranicze Kuźnica
3:4
GKS Stawiski
KS Sokoły
4:1
Grab Janówka
Pasja Kleosin
2:1
Sudovia Szudziałowo
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogranicze Kuźnica
1:3
Pasja Kleosin
Supraślanka Supraśl
1:2
Narew Choroszcz
Znicz Suraż
1:4
KS Sokoły
Sudovia Szudziałowo
0:0
Orzeł Tykocin
Grab Janówka
0:8
KS Grabówka
GKS Stawiski
2:1
Jastrząb Knyszyn
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Narew Choroszcz
6:1
Sudovia Szudziałowo
KS Sokoły
3:0*
Supraślanka Supraśl
KS Grabówka
5:0
Znicz Suraż
Orzeł Tykocin
3:1
Pogranicze Kuźnica
Jastrząb Knyszyn
4:0
Grab Janówka
Pasja Kleosin
0:3
GKS Stawiski
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Supraślanka Supraśl
2:0
KS Grabówka
Pasja Kleosin
1:0
Orzeł Tykocin
Znicz Suraż
0:2
Jastrząb Knyszyn
Sudovia Szudziałowo
4:1
KS Sokoły
Pogranicze Kuźnica
1:2
Narew Choroszcz
GKS Stawiski
6:0
Grab Janówka
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Narew Choroszcz
4:2
Pasja Kleosin
KS Sokoły
1:2
Pogranicze Kuźnica
Jastrząb Knyszyn
0:0
Supraślanka Supraśl
Grab Janówka
4:0
Znicz Suraż
KS Grabówka
7:0
Sudovia Szudziałowo
Orzeł Tykocin
2:4
GKS Stawiski
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości