Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Włókniarz II Białystok
Pauza
Polonia Raczki
1:1
Jasion Jasionówka
Narew II Choroszcz
2:6
KS Sokoły
Pasja Kleosin
0:2
Korona Dobrzyniewo Duże
Sudovia Szudziałowo
1:1
UKS Grab Janówka
Pogranicze Kuźnica
2:1
Jastrząb Knyszyn
Supraślanka Supraśl
0:3*
GKS Stawiski
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
KS Sokoły
Jasion Jasionówka
5:0
Pogranicze Kuźnica
GKS Stawiski
3:2
Sudovia Szudziałowo
UKS Grab Janówka
0:0
Polonia Raczki
Korona Dobrzyniewo Duże
7:1
Narew II Choroszcz
Włókniarz II Białystok
1:2
Supraślanka Supraśl
Jastrząb Knyszyn
2:1
Pasja Kleosin
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Supraślanka Supraśl
Pauza
Polonia Raczki
2:1
GKS Stawiski
Narew II Choroszcz
2:1
Jastrząb Knyszyn
Sudovia Szudziałowo
2:2
Włókniarz II Białystok
Pasja Kleosin
0:2
Jasion Jasionówka
Pogranicze Kuźnica
4:0
UKS Grab Janówka
KS Sokoły
2:1
Korona Dobrzyniewo Duże
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Korona Dobrzyniewo Duże
Supraślanka Supraśl
3:0
Sudovia Szudziałowo
UKS Grab Janówka
0:4
Pasja Kleosin
Jasion Jasionówka
1:1
Narew II Choroszcz
GKS Stawiski
2:3
Pogranicze Kuźnica
Włókniarz II Białystok
1:2
Polonia Raczki
Jastrząb Knyszyn
0:3
KS Sokoły
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Sudovia Szudziałowo
Pauza
Polonia Raczki
0:1
Supraślanka Supraśl
KS Sokoły
1:3
Jasion Jasionówka
Pasja Kleosin
5:0
GKS Stawiski
Korona Dobrzyniewo Duże
3:0
Jastrząb Knyszyn
Pogranicze Kuźnica
2:2
Włókniarz II Białystok
Narew II Choroszcz
4:1
UKS Grab Janówka
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Jastrząb Knyszyn
Sudovia Szudziałowo
0:1
Polonia Raczki
Jasion Jasionówka
3:1
Korona Dobrzyniewo Duże
Supraślanka Supraśl
5:0
Pogranicze Kuźnica
GKS Stawiski
10:1
Narew II Choroszcz
UKS Grab Janówka
2:0
KS Sokoły
Włókniarz II Białystok
1:3
Pasja Kleosin
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Korona Dobrzyniewo Duże
4:0
UKS Grab Janówka
KS Sokoły
3:2
GKS Stawiski
Pogranicze Kuźnica
2:3
Sudovia Szudziałowo
Jastrząb Knyszyn
0:1
Jasion Jasionówka
Pasja Kleosin
2:3
Supraślanka Supraśl
Narew II Choroszcz
3:2
Włókniarz II Białystok
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Jasion Jasionówka
Supraślanka Supraśl
1:2
Narew II Choroszcz
Polonia Raczki
2:1
Pogranicze Kuźnica
Sudovia Szudziałowo
3:3
Pasja Kleosin
UKS Grab Janówka
1:5
Jastrząb Knyszyn
Włókniarz II Białystok
1:0
KS Sokoły
GKS Stawiski
2:2
Korona Dobrzyniewo Duże
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogranicze Kuźnica
Pauza
Korona Dobrzyniewo Duże
3:0
Włókniarz II Białystok
Jasion Jasionówka
5:2
UKS Grab Janówka
KS Sokoły
1:0
Supraślanka Supraśl
Jastrząb Knyszyn
1:5
GKS Stawiski
Narew II Choroszcz
0:1
Sudovia Szudziałowo
Pasja Kleosin
2:0
Polonia Raczki
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
UKS Grab Janówka
Polonia Raczki
2:1
Narew II Choroszcz
Włókniarz II Białystok
2:5
Jastrząb Knyszyn
Sudovia Szudziałowo
3:3
KS Sokoły
Pogranicze Kuźnica
0:1
Pasja Kleosin
Supraślanka Supraśl
1:4
Korona Dobrzyniewo Duże
GKS Stawiski
5:1
Jasion Jasionówka
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Pasja Kleosin
Pauza
KS Sokoły
0:3
Polonia Raczki
Jasion Jasionówka
1:1
Włókniarz II Białystok
UKS Grab Janówka
0:3
GKS Stawiski
Korona Dobrzyniewo Duże
4:2
Sudovia Szudziałowo
Jastrząb Knyszyn
3:0
Supraślanka Supraśl
Narew II Choroszcz
4:1
Pogranicze Kuźnica
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
GKS Stawiski
Supraślanka Supraśl
0:6
Jasion Jasionówka
Pasja Kleosin
4:0
Narew II Choroszcz
Pogranicze Kuźnica
3:3
KS Sokoły
Polonia Raczki
0:1
Korona Dobrzyniewo Duże
Sudovia Szudziałowo
2:1
Jastrząb Knyszyn
Włókniarz II Białystok
3:0
UKS Grab Janówka
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Narew II Choroszcz
Pauza
UKS Grab Janówka
1:4
Supraślanka Supraśl
GKS Stawiski
9:0
Włókniarz II Białystok
KS Sokoły
2:2
Pasja Kleosin
Jasion Jasionówka
2:1
Sudovia Szudziałowo
Jastrząb Knyszyn
1:4
Polonia Raczki
Korona Dobrzyniewo Duże
3:0
Pogranicze Kuźnica
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Włókniarz II Białystok
Pauza
KS Sokoły
- : -
Narew II Choroszcz
Jasion Jasionówka
- : -
Polonia Raczki
GKS Stawiski
- : -
Supraślanka Supraśl
UKS Grab Janówka
- : -
Sudovia Szudziałowo
Korona Dobrzyniewo Duże
- : -
Pasja Kleosin
Jastrząb Knyszyn
- : -
Pogranicze Kuźnica
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Sokoły
Pauza
Supraślanka Supraśl
- : -
Włókniarz II Białystok
Pasja Kleosin
- : -
Jastrząb Knyszyn
Polonia Raczki
- : -
UKS Grab Janówka
Sudovia Szudziałowo
- : -
GKS Stawiski
Pogranicze Kuźnica
- : -
Jasion Jasionówka
Narew II Choroszcz
- : -
Korona Dobrzyniewo Duże
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Supraślanka Supraśl
Pauza
Jasion Jasionówka
- : -
Pasja Kleosin
GKS Stawiski
- : -
Polonia Raczki
UKS Grab Janówka
- : -
Pogranicze Kuźnica
Korona Dobrzyniewo Duże
- : -
KS Sokoły
Włókniarz II Białystok
- : -
Sudovia Szudziałowo
Jastrząb Knyszyn
- : -
Narew II Choroszcz
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Pasja Kleosin
- : -
UKS Grab Janówka
KS Sokoły
- : -
Jastrząb Knyszyn
Polonia Raczki
- : -
Włókniarz II Białystok
Sudovia Szudziałowo
- : -
Supraślanka Supraśl
Pogranicze Kuźnica
- : -
GKS Stawiski
Korona Dobrzyniewo Duże
Pauza
Narew II Choroszcz
- : -
Jasion Jasionówka
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Supraślanka Supraśl
- : -
Polonia Raczki
Sudovia Szudziałowo
Pauza
Jasion Jasionówka
- : -
KS Sokoły
GKS Stawiski
- : -
Pasja Kleosin
UKS Grab Janówka
- : -
Narew II Choroszcz
Włókniarz II Białystok
- : -
Pogranicze Kuźnica
Jastrząb Knyszyn
- : -
Korona Dobrzyniewo Duże
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Pasja Kleosin
- : -
Włókniarz II Białystok
KS Sokoły
- : -
UKS Grab Janówka
Polonia Raczki
- : -
Sudovia Szudziałowo
Pogranicze Kuźnica
- : -
Supraślanka Supraśl
Korona Dobrzyniewo Duże
- : -
Jasion Jasionówka
Jastrząb Knyszyn
Pauza
Narew II Choroszcz
- : -
GKS Stawiski
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Supraślanka Supraśl
- : -
Pasja Kleosin
Polonia Raczki
Pauza
Sudovia Szudziałowo
- : -
Pogranicze Kuźnica
Jasion Jasionówka
- : -
Jastrząb Knyszyn
GKS Stawiski
- : -
KS Sokoły
UKS Grab Janówka
- : -
Korona Dobrzyniewo Duże
Włókniarz II Białystok
- : -
Narew II Choroszcz
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Pasja Kleosin
- : -
Sudovia Szudziałowo
KS Sokoły
- : -
Włókniarz II Białystok
Jasion Jasionówka
Pauza
Pogranicze Kuźnica
- : -
Polonia Raczki
Korona Dobrzyniewo Duże
- : -
GKS Stawiski
Jastrząb Knyszyn
- : -
UKS Grab Janówka
Narew II Choroszcz
- : -
Supraślanka Supraśl
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Supraślanka Supraśl
- : -
KS Sokoły
Polonia Raczki
- : -
Pasja Kleosin
Sudovia Szudziałowo
- : -
Narew II Choroszcz
Pogranicze Kuźnica
Pauza
GKS Stawiski
- : -
Jastrząb Knyszyn
UKS Grab Janówka
- : -
Jasion Jasionówka
Włókniarz II Białystok
- : -
Korona Dobrzyniewo Duże
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Pasja Kleosin
- : -
Pogranicze Kuźnica
KS Sokoły
- : -
Sudovia Szudziałowo
Jasion Jasionówka
- : -
GKS Stawiski
UKS Grab Janówka
Pauza
Korona Dobrzyniewo Duże
- : -
Supraślanka Supraśl
Jastrząb Knyszyn
- : -
Włókniarz II Białystok
Narew II Choroszcz
- : -
Polonia Raczki
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Supraślanka Supraśl
- : -
Jastrząb Knyszyn
Pasja Kleosin
Pauza
Polonia Raczki
- : -
KS Sokoły
Sudovia Szudziałowo
- : -
Korona Dobrzyniewo Duże
Pogranicze Kuźnica
- : -
Narew II Choroszcz
GKS Stawiski
- : -
UKS Grab Janówka
Włókniarz II Białystok
- : -
Jasion Jasionówka
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Sokoły
- : -
Pogranicze Kuźnica
Jasion Jasionówka
- : -
Supraślanka Supraśl
GKS Stawiski
Pauza
UKS Grab Janówka
- : -
Włókniarz II Białystok
Korona Dobrzyniewo Duże
- : -
Polonia Raczki
Jastrząb Knyszyn
- : -
Sudovia Szudziałowo
Narew II Choroszcz
- : -
Pasja Kleosin
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Supraślanka Supraśl
- : -
UKS Grab Janówka
Pasja Kleosin
- : -
KS Sokoły
Polonia Raczki
- : -
Jastrząb Knyszyn
Sudovia Szudziałowo
- : -
Jasion Jasionówka
Pogranicze Kuźnica
- : -
Korona Dobrzyniewo Duże
Włókniarz II Białystok
- : -
GKS Stawiski
Narew II Choroszcz
Pauza
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości