Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Sudovia Szudziałowo
2:2
Pogranicze Kuźnica
KS Sokoły
1:4
Supraślanka Supraśl
Urząd Miejski Krynki
4:0
Iskra Wyszki
Znicz Suraż
0:2
Gryf-Czarni Gródek
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Supraślanka Supraśl
3:0
Sudovia Szudziałowo
Gryf-Czarni Gródek
7:1
Pogranicze Kuźnica
Iskra Wyszki
0:0
KS Sokoły
Znicz Suraż
0:3
Urząd Miejski Krynki
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Urząd Miejski Krynki
1:0
Gryf-Czarni Gródek
KS Sokoły
3:0
Znicz Suraż
Sudovia Szudziałowo
6:1
Iskra Wyszki
Pogranicze Kuźnica
1:3
Supraślanka Supraśl
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Gryf-Czarni Gródek
2:1
Supraślanka Supraśl
Iskra Wyszki
1:1
Pogranicze Kuźnica
Urząd Miejski Krynki
6:1
KS Sokoły
Znicz Suraż
2:2
Sudovia Szudziałowo
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Supraślanka Supraśl
5:0
Iskra Wyszki
KS Sokoły
0:2
Gryf-Czarni Gródek
Sudovia Szudziałowo
1:3
Urząd Miejski Krynki
Pogranicze Kuźnica
7:3
Znicz Suraż
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Sokoły
2:1
Sudovia Szudziałowo
Znicz Suraż
0:3
Supraślanka Supraśl
Gryf-Czarni Gródek
2:0
Iskra Wyszki
Urząd Miejski Krynki
4:0
Pogranicze Kuźnica
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Wyszki
4:0
Znicz Suraż
Supraślanka Supraśl
2:2
Urząd Miejski Krynki
Sudovia Szudziałowo
1:8
Gryf-Czarni Gródek
Pogranicze Kuźnica
3:2
KS Sokoły
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Gryf-Czarni Gródek
5:2
Znicz Suraż
Iskra Wyszki
1:2
Urząd Miejski Krynki
Supraślanka Supraśl
1:1
KS Sokoły
Pogranicze Kuźnica
1:2
Sudovia Szudziałowo
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Urząd Miejski Krynki
5:1
Znicz Suraż
Sudovia Szudziałowo
1:5
Supraślanka Supraśl
KS Sokoły
4:1
Iskra Wyszki
Pogranicze Kuźnica
6:2
Gryf-Czarni Gródek
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Urząd Miejski Krynki
3:0
Gryf-Czarni Gródek
Iskra Wyszki
1:2
Sudovia Szudziałowo
Supraślanka Supraśl
2:1
Pogranicze Kuźnica
Znicz Suraż
0:6
KS Sokoły
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Supraślanka Supraśl
2:1
Gryf-Czarni Gródek
Sudovia Szudziałowo
5:1
Znicz Suraż
Pogranicze Kuźnica
5:0
Iskra Wyszki
KS Sokoły
4:0
Urząd Miejski Krynki
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Wyszki
3:1
Supraślanka Supraśl
Urząd Miejski Krynki
4:1
Sudovia Szudziałowo
Znicz Suraż
2:2
Pogranicze Kuźnica
Gryf-Czarni Gródek
6:2
KS Sokoły
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Wyszki
0:2
Gryf-Czarni Gródek
Supraślanka Supraśl
3:0
Znicz Suraż
Sudovia Szudziałowo
0:2
KS Sokoły
Pogranicze Kuźnica
0:1
Urząd Miejski Krynki
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Urząd Miejski Krynki
1:0
Supraślanka Supraśl
KS Sokoły
2:0
Pogranicze Kuźnica
Znicz Suraż
0:2
Iskra Wyszki
Gryf-Czarni Gródek
1:1
Sudovia Szudziałowo
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości