zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Tur II Bielsk Podlaski
Pauza
Pionier Brańsk
4:1
Błyskawica Dubicze Cerkiewne
Kolejarz Czeremcha
4:1
Unia Ciecanowiec
Orzeł Kleszczele
2:1
KP Bocian Boćki
Iskra Wyszki
1:1
Husar Nurzec
Puszcza II Hajnówka
2:1
BKS Jagiellonia Białystok
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Husar Nurzec
Pauza
Unia Ciecanowiec
1:2
Iskra Wyszki
KP Bocian Boćki
1:2
Kolejarz Czeremcha
Tur II Bielsk Podlaski
6:2
Puszcza II Hajnówka
Błyskawica Dubicze Cerkiewne
1:6
Orzeł Kleszczele
Pionier Brańsk
1:4
BKS Jagiellonia Białystok
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Puszcza II Hajnówka
Pauza
Orzeł Kleszczele
1:0
BKS Jagiellonia Białystok
Kolejarz Czeremcha
2:1
Błyskawica Dubicze Cerkiewne
Husar Nurzec
1:2
Unia Ciecanowiec
Iskra Wyszki
3:1
KP Bocian Boćki
Pionier Brańsk
0:2
Tur II Bielsk Podlaski
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Ciecanowiec
Pauza
Tur II Bielsk Podlaski
6:0
Orzeł Kleszczele
BKS Jagiellonia Białystok
1:1
Kolejarz Czeremcha
Błyskawica Dubicze Cerkiewne
3:1
Iskra Wyszki
Puszcza II Hajnówka
1:4
Pionier Brańsk
KP Bocian Boćki
1:5
Husar Nurzec
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Pionier Brańsk
Pauza
Unia Ciecanowiec
2:1
KP Bocian Boćki
Kolejarz Czeremcha
0:2
Tur II Bielsk Podlaski
Husar Nurzec
5:0
Błyskawica Dubicze Cerkiewne
Orzeł Kleszczele
3:0
Puszcza II Hajnówka
Iskra Wyszki
0:2
BKS Jagiellonia Białystok
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
KP Bocian Boćki
Pauza
BKS Jagiellonia Białystok
2:2
Husar Nurzec
Tur II Bielsk Podlaski
5:1
Iskra Wyszki
Pionier Brańsk
1:5
Orzeł Kleszczele
Puszcza II Hajnówka
0:2
Kolejarz Czeremcha
Błyskawica Dubicze Cerkiewne
2:5
Unia Ciecanowiec
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Kleszczele
Pauza
Iskra Wyszki
3:0
Puszcza II Hajnówka
KP Bocian Boćki
4:1
Błyskawica Dubicze Cerkiewne
Kolejarz Czeremcha
13:0
Pionier Brańsk
Husar Nurzec
0:1
Tur II Bielsk Podlaski
Unia Ciecanowiec
4:4
BKS Jagiellonia Białystok
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Błyskawica Dubicze Cerkiewne
Pauza
Pionier Brańsk
4:3
Iskra Wyszki
BKS Jagiellonia Białystok
2:5
KP Bocian Boćki
Puszcza II Hajnówka
0:3
Husar Nurzec
Tur II Bielsk Podlaski
1:1
Unia Ciecanowiec
Orzeł Kleszczele
1:1
Kolejarz Czeremcha
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Kolejarz Czeremcha
Pauza
Błyskawica Dubicze Cerkiewne
2:4
BKS Jagiellonia Białystok
Iskra Wyszki
2:1
Orzeł Kleszczele
Husar Nurzec
1:0
Pionier Brańsk
Unia Ciecanowiec
8:0
Puszcza II Hajnówka
KP Bocian Boćki
0:3
Tur II Bielsk Podlaski
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
BKS Jagiellonia Białystok
Pauza
Pionier Brańsk
3:0
Unia Ciecanowiec
Puszcza II Hajnówka
3:1
KP Bocian Boćki
Kolejarz Czeremcha
7:0
Iskra Wyszki
Tur II Bielsk Podlaski
1:0
Błyskawica Dubicze Cerkiewne
Orzeł Kleszczele
0:4
Husar Nurzec
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Wyszki
Pauza
Błyskawica Dubicze Cerkiewne
0:3
Puszcza II Hajnówka
BKS Jagiellonia Białystok
1:5
Tur II Bielsk Podlaski
Husar Nurzec
0:0
Kolejarz Czeremcha
KP Bocian Boćki
1:0
Pionier Brańsk
Unia Ciecanowiec
0:0
Orzeł Kleszczele
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Tur II Bielsk Podlaski
Pauza
Unia Ciecanowiec
2:3
Kolejarz Czeremcha
KP Bocian Boćki
2:0
Orzeł Kleszczele
Błyskawica Dubicze Cerkiewne
1:4
Pionier Brańsk
Husar Nurzec
7:0
Iskra Wyszki
BKS Jagiellonia Białystok
2:5
Puszcza II Hajnówka
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Husar Nurzec
Pauza
BKS Jagiellonia Białystok
4:2
Pionier Brańsk
Kolejarz Czeremcha
2:2
KP Bocian Boćki
Orzeł Kleszczele
6:1
Błyskawica Dubicze Cerkiewne
Iskra Wyszki
0:5
Unia Ciecanowiec
Puszcza II Hajnówka
1:5
Tur II Bielsk Podlaski
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Puszcza II Hajnówka
Pauza
BKS Jagiellonia Białystok
0:2
Orzeł Kleszczele
Unia Ciecanowiec
1:3
Husar Nurzec
Błyskawica Dubicze Cerkiewne
0:2
Kolejarz Czeremcha
KP Bocian Boćki
4:2
Iskra Wyszki
Tur II Bielsk Podlaski
4:0
Pionier Brańsk
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Ciecanowiec
Pauza
Kolejarz Czeremcha
5:0
BKS Jagiellonia Białystok
Iskra Wyszki
3:0
Błyskawica Dubicze Cerkiewne
Orzeł Kleszczele
2:3
Tur II Bielsk Podlaski
Pionier Brańsk
2:1
Puszcza II Hajnówka
Husar Nurzec
5:0
KP Bocian Boćki
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Pionier Brańsk
Pauza
Błyskawica Dubicze Cerkiewne
0:7
Husar Nurzec
BKS Jagiellonia Białystok
1:2
Iskra Wyszki
Tur II Bielsk Podlaski
5:1
Kolejarz Czeremcha
KP Bocian Boćki
0:3
Unia Ciecanowiec
Puszcza II Hajnówka
3:2
Orzeł Kleszczele
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
KP Bocian Boćki
Pauza
Unia Ciecanowiec
9:0
Błyskawica Dubicze Cerkiewne
Kolejarz Czeremcha
3:1
Puszcza II Hajnówka
Husar Nurzec
3:0
BKS Jagiellonia Białystok
Iskra Wyszki
0:2
Tur II Bielsk Podlaski
Orzeł Kleszczele
2:3
Pionier Brańsk
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Kleszczele
Pauza
Błyskawica Dubicze Cerkiewne
2:2
KP Bocian Boćki
Pionier Brańsk
2:1
Kolejarz Czeremcha
Tur II Bielsk Podlaski
1:6
Husar Nurzec
BKS Jagiellonia Białystok
0:7
Unia Ciecanowiec
Puszcza II Hajnówka
0:0
Iskra Wyszki
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Błyskawica Dubicze Cerkiewne
Pauza
KP Bocian Boćki
4:1
BKS Jagiellonia Białystok
Unia Ciecanowiec
0:2
Tur II Bielsk Podlaski
Kolejarz Czeremcha
4:1
Orzeł Kleszczele
Husar Nurzec
9:1
Puszcza II Hajnówka
Iskra Wyszki
0:3
Pionier Brańsk
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Kolejarz Czeremcha
Pauza
Pionier Brańsk
5:2
Husar Nurzec
Tur II Bielsk Podlaski
5:4
KP Bocian Boćki
Orzeł Kleszczele
1:2
Iskra Wyszki
BKS Jagiellonia Białystok
1:3
Błyskawica Dubicze Cerkiewne
Puszcza II Hajnówka
0:3
Unia Ciecanowiec
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
BKS Jagiellonia Białystok
Pauza
Unia Ciecanowiec
6:0
Pionier Brańsk
Błyskawica Dubicze Cerkiewne
2:3
Tur II Bielsk Podlaski
Husar Nurzec
6:0
Orzeł Kleszczele
Iskra Wyszki
0:7
Kolejarz Czeremcha
KP Bocian Boćki
4:4
Puszcza II Hajnówka
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Tur II Bielsk Podlaski
3:0
BKS Jagiellonia Białystok
Iskra Wyszki
Pauza
Puszcza II Hajnówka
1:1
Błyskawica Dubicze Cerkiewne
Orzeł Kleszczele
4:3
Unia Ciecanowiec
Pionier Brańsk
3:3
KP Bocian Boćki
Kolejarz Czeremcha
0:3
Husar Nurzec
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij