Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Włókniarz Białystok
1:1
Stomil Olsztyn
Pogoń Zduńska Wola
2:3
Zamłynie Radom
UKS III SMS Łódź.
5:4
MUKS Tomaszów Mazowiecki
Akademia 2012 Suwałki
0:4
GKS Tygrys Huta Mińska
Loczki Wyszków
7:1
Akademia Piłkarska Dziewcząt EKOSPORT
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Tygrys Huta Mińska
2:0
Pogoń Zduńska Wola
Stomil Olsztyn
3:3
Zamłynie Radom
MUKS Tomaszów Mazowiecki
0:3
Loczki Wyszków
AZS UW Warszawa
2:3
UKS III SMS Łódź.
Akademia Piłkarska Dziewcząt EKOSPORT
2:2
Akademia 2012 Suwałki
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Zamłynie Radom
0:2
GKS Tygrys Huta Mińska
UKS III SMS Łódź.
2:0
Włókniarz Białystok
Akademia 2012 Suwałki
0:3
MUKS Tomaszów Mazowiecki
Pogoń Zduńska Wola
0:0
Akademia Piłkarska Dziewcząt EKOSPORT
Loczki Wyszków
2:3
AZS UW Warszawa
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS III SMS Łódź.
Pauza
AZS UW Warszawa
4:1
Akademia 2012 Suwałki
Stomil Olsztyn
3:1
GKS Tygrys Huta Mińska
Włókniarz Białystok
2:1
Loczki Wyszków
MUKS Tomaszów Mazowiecki
5:0
Pogoń Zduńska Wola
Akademia Piłkarska Dziewcząt EKOSPORT
0:4
Zamłynie Radom
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Loczki Wyszków
Pauza
GKS Tygrys Huta Mińska
4:2
Akademia Piłkarska Dziewcząt EKOSPORT
Zamłynie Radom
1:4
MUKS Tomaszów Mazowiecki
Pogoń Zduńska Wola
1:3
AZS UW Warszawa
UKS III SMS Łódź.
3:2
Stomil Olsztyn
Akademia 2012 Suwałki
1:3
Włókniarz Białystok
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS III SMS Łódź.
2:1
Loczki Wyszków
AZS UW Warszawa
3:0
Zamłynie Radom
Stomil Olsztyn
2:1
Akademia Piłkarska Dziewcząt EKOSPORT
Włókniarz Białystok
1:0
Pogoń Zduńska Wola
MUKS Tomaszów Mazowiecki
3:0
GKS Tygrys Huta Mińska
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Akademia 2012 Suwałki
2:5
UKS III SMS Łódź.
GKS Tygrys Huta Mińska
0:2
AZS UW Warszawa
Zamłynie Radom
2:0
Włókniarz Białystok
Loczki Wyszków
3:2
Stomil Olsztyn
Akademia Piłkarska Dziewcząt EKOSPORT
2:3
MUKS Tomaszów Mazowiecki
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Loczki Wyszków
3:0
Akademia 2012 Suwałki
AZS UW Warszawa
3:0
Akademia Piłkarska Dziewcząt EKOSPORT
Stomil Olsztyn
2:3
MUKS Tomaszów Mazowiecki
Włókniarz Białystok
4:1
GKS Tygrys Huta Mińska
UKS III SMS Łódź.
1:0
Pogoń Zduńska Wola
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Zamłynie Radom
3:0
UKS III SMS Łódź.
MUKS Tomaszów Mazowiecki
1:5
AZS UW Warszawa
Pogoń Zduńska Wola
0:2
Loczki Wyszków
Akademia Piłkarska Dziewcząt EKOSPORT
0:4
Włókniarz Białystok
Akademia 2012 Suwałki
- : -
Stomil Olsztyn
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Akademia Piłkarska Dziewcząt EKOSPORT
Pauza
Stomil Olsztyn
0:1
AZS UW Warszawa
Włókniarz Białystok
4:0
MUKS Tomaszów Mazowiecki
Loczki Wyszków
3:2
Zamłynie Radom
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
MUKS Tomaszów Mazowiecki
Pauza
AZS UW Warszawa
1:4
Włókniarz Białystok
GKS Tygrys Huta Mińska
0:1
Loczki Wyszków
Zamłynie Radom
10:2
Akademia 2012 Suwałki
Pogoń Zduńska Wola
0:3
Stomil Olsztyn
Akademia Piłkarska Dziewcząt EKOSPORT
0:2
UKS III SMS Łódź.
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości