zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Gryf Gródek
Pauza
Pasja Kleosin
2:4
Hetman Białystok
Tur II Bielsk Podlaski
1:0
Kolejarz Czeremcha
Orlęta Czyżew
1:2
Husar Nurzec
KS II Michałowo
1:1
Promień Mońki
KP Bocian Boćki
5:1
COKIS Ciechanowiec
Krypianka Krypno
0:1
Korona Dobrzyniewo
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
COKIS Ciechanowiec
Pauza
Hetman Białystok
2:0
Orlęta Czyżew
Promień Mońki
2:0
Korona Dobrzyniewo
Gryf Gródek
3:1
Pasja Kleosin
Kolejarz Czeremcha
3:0
Krypianka Krypno
Husar Nurzec
3:0
Tur II Bielsk Podlaski
KS II Michałowo
2:1
KP Bocian Boćki
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
KS II Michałowo
Pauza
Tur II Bielsk Podlaski
0:0
Hetman Białystok
Pasja Kleosin
3:0
COKIS Ciechanowiec
Kolejarz Czeremcha
1:1
Korona Dobrzyniewo
Krypianka Krypno
2:2
Husar Nurzec
KP Bocian Boćki
0:1
Promień Mońki
Orlęta Czyżew
5:1
Gryf Gródek
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
KP Bocian Boćki
Pauza
Hetman Białystok
2:1
Krypianka Krypno
Promień Mońki
3:1
Kolejarz Czeremcha
Gryf Gródek
1:3
Tur II Bielsk Podlaski
COKIS Ciechanowiec
1:2
Orlęta Czyżew
Husar Nurzec
1:1
Korona Dobrzyniewo
KS II Michałowo
1:1
Pasja Kleosin
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Promień Mońki
Pauza
Krypianka Krypno
2:0
Gryf Gródek
Pasja Kleosin
1:1
KP Bocian Boćki
Korona Dobrzyniewo
1:4
Hetman Białystok
Tur II Bielsk Podlaski
3:0
COKIS Ciechanowiec
Kolejarz Czeremcha
4:3
Husar Nurzec
Orlęta Czyżew
0:1
KS II Michałowo
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Pasja Kleosin
Pauza
Hetman Białystok
1:1
Kolejarz Czeremcha
Promień Mońki
3:0
Husar Nurzec
Gryf Gródek
2:0
Korona Dobrzyniewo
COKIS Ciechanowiec
0:3
Krypianka Krypno
KP Bocian Boćki
1:3
Orlęta Czyżew
KS II Michałowo
1:2
Tur II Bielsk Podlaski
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Orlęta Czyżew
Pauza
Pasja Kleosin
1:3
Promień Mońki
Husar Nurzec
2:1
Hetman Białystok
Kolejarz Czeremcha
1:0
Gryf Gródek
Krypianka Krypno
4:0
KS II Michałowo
Korona Dobrzyniewo
4:1
COKIS Ciechanowiec
Tur II Bielsk Podlaski
2:0
KP Bocian Boćki
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Tur II Bielsk Podlaski
Pauza
Promień Mońki
2:2
Hetman Białystok
Pasja Kleosin
2:3
Orlęta Czyżew
COKIS Ciechanowiec
1:3
Kolejarz Czeremcha
KP Bocian Boćki
0:2
Krypianka Krypno
KS II Michałowo
0:1
Korona Dobrzyniewo
Gryf Gródek
0:3
Husar Nurzec
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Krypianka Krypno
Pauza
Hetman Białystok
2:0
Gryf Gródek
Korona Dobrzyniewo
5:1
KP Bocian Boćki
Kolejarz Czeremcha
1:0
KS II Michałowo
Husar Nurzec
6:0
COKIS Ciechanowiec
Orlęta Czyżew
1:0
Promień Mońki
Tur II Bielsk Podlaski
3:0
Pasja Kleosin
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Korona Dobrzyniewo
Pauza
Promień Mońki
6:2
Gryf Gródek
COKIS Ciechanowiec
0:3
Hetman Białystok
KS II Michałowo
3:1
Husar Nurzec
Pasja Kleosin
3:3
Krypianka Krypno
KP Bocian Boćki
2:4
Kolejarz Czeremcha
Orlęta Czyżew
0:3*
Tur II Bielsk Podlaski
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Kolejarz Czeremcha
Pauza
Tur II Bielsk Podlaski
3:1
Promień Mońki
Husar Nurzec
1:1
KP Bocian Boćki
Hetman Białystok
3:2
KS II Michałowo
Krypianka Krypno
2:4
Orlęta Czyżew
Korona Dobrzyniewo
5:1
Pasja Kleosin
Gryf Gródek
3:1
COKIS Ciechanowiec
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Husar Nurzec
Pauza
Tur II Bielsk Podlaski
2:4
Krypianka Krypno
Promień Mońki
5:2
COKIS Ciechanowiec
KS II Michałowo
3:0
Gryf Gródek
KP Bocian Boćki
0:1
Hetman Białystok
Orlęta Czyżew
0:0
Korona Dobrzyniewo
Pasja Kleosin
1:6
Kolejarz Czeremcha
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Hetman Białystok
Pauza
Krypianka Krypno
2:2
Promień Mońki
COKIS Ciechanowiec
0:4
KS II Michałowo
Kolejarz Czeremcha
0:1
Orlęta Czyżew
Husar Nurzec
5:2
Pasja Kleosin
Korona Dobrzyniewo
1:2
Tur II Bielsk Podlaski
Gryf Gródek
3:0
KP Bocian Boćki
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Gryf Gródek
Pauza
COKIS Ciechanowiec
1:2
KP Bocian Boćki
Kolejarz Czeremcha
1:1
Tur II Bielsk Podlaski
Husar Nurzec
0:1
Orlęta Czyżew
Korona Dobrzyniewo
2:2
Krypianka Krypno
Promień Mońki
4:0
KS II Michałowo
Hetman Białystok
1:0
Pasja Kleosin
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
COKIS Ciechanowiec
Pauza
Korona Dobrzyniewo
1:3
Promień Mońki
KP Bocian Boćki
0:2
KS II Michałowo
Krypianka Krypno
1:2
Kolejarz Czeremcha
Orlęta Czyżew
0:2
Hetman Białystok
Tur II Bielsk Podlaski
2:0
Husar Nurzec
Pasja Kleosin
0:0
Gryf Gródek
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
KS II Michałowo
Pauza
Hetman Białystok
2:0
Tur II Bielsk Podlaski
Promień Mońki
5:0
KP Bocian Boćki
Gryf Gródek
2:1
Orlęta Czyżew
Kolejarz Czeremcha
2:0
Korona Dobrzyniewo
COKIS Ciechanowiec
0:1
Pasja Kleosin
Husar Nurzec
0:3
Krypianka Krypno
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
KP Bocian Boćki
Pauza
Krypianka Krypno
0:2
Hetman Białystok
Kolejarz Czeremcha
1:2
Promień Mońki
Korona Dobrzyniewo
4:0
Husar Nurzec
Orlęta Czyżew
1:0
COKIS Ciechanowiec
Tur II Bielsk Podlaski
3:1
Gryf Gródek
Pasja Kleosin
1:1
KS II Michałowo
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Promień Mońki
Pauza
COKIS Ciechanowiec
2:2
Tur II Bielsk Podlaski
Gryf Gródek
0:6
Krypianka Krypno
KS II Michałowo
0:2
Orlęta Czyżew
Husar Nurzec
0:1
Kolejarz Czeremcha
KP Bocian Boćki
1:2
Pasja Kleosin
Hetman Białystok
2:0
Korona Dobrzyniewo
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Pasja Kleosin
Pauza
Tur II Bielsk Podlaski
0:1
KS II Michałowo
Korona Dobrzyniewo
2:0
Gryf Gródek
Orlęta Czyżew
9:1
KP Bocian Boćki
Kolejarz Czeremcha
0:3
Hetman Białystok
Husar Nurzec
1:6
Promień Mońki
Krypianka Krypno
0:3
COKIS Ciechanowiec
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Orlęta Czyżew
Pauza
KS II Michałowo
2:0
Krypianka Krypno
Promień Mońki
4:0
Pasja Kleosin
Hetman Białystok
7:0
Husar Nurzec
KP Bocian Boćki
1:0
Tur II Bielsk Podlaski
COKIS Ciechanowiec
3:0
Korona Dobrzyniewo
Gryf Gródek
2:1
Kolejarz Czeremcha
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Tur II Bielsk Podlaski
Pauza
Orlęta Czyżew
4:0
Pasja Kleosin
Korona Dobrzyniewo
2:0
KS II Michałowo
Krypianka Krypno
7:3
KP Bocian Boćki
Kolejarz Czeremcha
4:0
COKIS Ciechanowiec
Husar Nurzec
3:2
Gryf Gródek
Hetman Białystok
0:1
Promień Mońki
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Krypianka Krypno
Pauza
KS II Michałowo
2:2
Kolejarz Czeremcha
Promień Mońki
6:0
Orlęta Czyżew
COKIS Ciechanowiec
0:1
Husar Nurzec
Gryf Gródek
0:5
Hetman Białystok
KP Bocian Boćki
1:4
Korona Dobrzyniewo
Pasja Kleosin
1:2
Tur II Bielsk Podlaski
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij