zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Konar Kora Korycin
4:0
Sudovia Szudziałowo
GKS Stawiski
1:1
Piast Białystok
Supraślanka Supraśl
2:0
BKS Jagiellonia Białystok
Narew Choroszcz
1:1
Pogranicze Kuźnica
Jasion Jasionówka
1:1
Wigry II Suwałki
Sokół 1946 Sokółka
0:0
Pomorzanka Sejny
Urząd Miejski Krynki
0:1
KS Śniadowo
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Wigry II Suwałki
5:1
Narew Choroszcz
Pogranicze Kuźnica
0:0
Supraślanka Supraśl
BKS Jagiellonia Białystok
0:3*
Urząd Miejski Krynki
Sudovia Szudziałowo
1:2
GKS Stawiski
Sokół 1946 Sokółka
2:2
Jasion Jasionówka
KS Śniadowo
5:3
Konar Kora Korycin
Pomorzanka Sejny
3:0*
Piast Białystok
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Stawiski
1:5
KS Śniadowo
Konar Kora Korycin
7:0
BKS Jagiellonia Białystok
Supraślanka Supraśl
0:3
Wigry II Suwałki
Narew Choroszcz
0:2
Sokół 1946 Sokółka
Jasion Jasionówka
0:2
Pomorzanka Sejny
Urząd Miejski Krynki
2:0
Pogranicze Kuźnica
Piast Białystok
5:1
Sudovia Szudziałowo
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Wigry II Suwałki
4:1
Urząd Miejski Krynki
Pomorzanka Sejny
3:0*
Sudovia Szudziałowo
Pogranicze Kuźnica
3:1
Konar Kora Korycin
KS Śniadowo
4:1
Piast Białystok
GKS Stawiski
10:1
BKS Jagiellonia Białystok
Jasion Jasionówka
4:0
Narew Choroszcz
Sokół 1946 Sokółka
2:0
Supraślanka Supraśl
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Supraślanka Supraśl
1:1
Jasion Jasionówka
Urząd Miejski Krynki
1:1
Sokół 1946 Sokółka
Narew Choroszcz
3:1
Pomorzanka Sejny
Konar Kora Korycin
1:3
Wigry II Suwałki
Piast Białystok
5:0
BKS Jagiellonia Białystok
Sudovia Szudziałowo
1:4
KS Śniadowo
GKS Stawiski
0:0
Pogranicze Kuźnica
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Wigry II Suwałki
3:1
GKS Stawiski
Pomorzanka Sejny
1:1
KS Śniadowo
Narew Choroszcz
2:2
Supraślanka Supraśl
Jasion Jasionówka
3:0
Urząd Miejski Krynki
Pogranicze Kuźnica
0:4
Piast Białystok
BKS Jagiellonia Białystok
2:0
Sudovia Szudziałowo
Sokół 1946 Sokółka
5:4
Konar Kora Korycin
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Supraślanka Supraśl
4:2
Pomorzanka Sejny
KS Śniadowo
1:0
BKS Jagiellonia Białystok
Sudovia Szudziałowo
1:1
Pogranicze Kuźnica
GKS Stawiski
2:2
Sokół 1946 Sokółka
Piast Białystok
1:1
Wigry II Suwałki
Konar Kora Korycin
0:3*
Jasion Jasionówka
Urząd Miejski Krynki
0:0
Narew Choroszcz
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Pomorzanka Sejny
0:0
BKS Jagiellonia Białystok
Supraślanka Supraśl
3:1
Urząd Miejski Krynki
Wigry II Suwałki
9:0
Sudovia Szudziałowo
Narew Choroszcz
0:0
Konar Kora Korycin
Pogranicze Kuźnica
3:1
KS Śniadowo
Jasion Jasionówka
2:1
GKS Stawiski
Sokół 1946 Sokółka
2:3
Piast Białystok
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Śniadowo
1:2
Wigry II Suwałki
Urząd Miejski Krynki
0:4
Pomorzanka Sejny
Piast Białystok
4:0
Jasion Jasionówka
Sudovia Szudziałowo
1:1
Sokół 1946 Sokółka
Konar Kora Korycin
1:2
Supraślanka Supraśl
GKS Stawiski
2:1
Narew Choroszcz
BKS Jagiellonia Białystok
1:2
Pogranicze Kuźnica
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Wigry II Suwałki
6:0
BKS Jagiellonia Białystok
Narew Choroszcz
1:1
Piast Białystok
Urząd Miejski Krynki
0:4
Konar Kora Korycin
Jasion Jasionówka
5:1
Sudovia Szudziałowo
Sokół 1946 Sokółka
6:1
KS Śniadowo
Supraślanka Supraśl
5:3
GKS Stawiski
Pomorzanka Sejny
2:2
Pogranicze Kuźnica
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Białystok
3:1
Supraślanka Supraśl
Pogranicze Kuźnica
0:2
Wigry II Suwałki
GKS Stawiski
3:0*
Urząd Miejski Krynki
KS Śniadowo
3:1
Jasion Jasionówka
Sudovia Szudziałowo
0:1
Narew Choroszcz
Sokół 1946 Sokółka
6:0
BKS Jagiellonia Białystok
Konar Kora Korycin
7:3
Pomorzanka Sejny
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Supraślanka Supraśl
3:3
Sudovia Szudziałowo
Narew Choroszcz
4:2
KS Śniadowo
Jasion Jasionówka
5:1
BKS Jagiellonia Białystok
Urząd Miejski Krynki
1:1
Piast Białystok
Pomorzanka Sejny
0:2
Wigry II Suwałki
Sokół 1946 Sokółka
7:0
Pogranicze Kuźnica
Konar Kora Korycin
2:1
GKS Stawiski
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Wigry II Suwałki
3:1
Sokół 1946 Sokółka
KS Śniadowo
3:1
Supraślanka Supraśl
Narew Choroszcz
3:0
BKS Jagiellonia Białystok
Piast Białystok
6:0
Konar Kora Korycin
Sudovia Szudziałowo
0:0
Urząd Miejski Krynki
GKS Stawiski
1:3
Pomorzanka Sejny
Pogranicze Kuźnica
0:0
Jasion Jasionówka
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Wigry II Suwałki
7:1
Jasion Jasionówka
KS Śniadowo
1:0
Urząd Miejski Krynki
BKS Jagiellonia Białystok
1:2
Supraślanka Supraśl
Piast Białystok
3:2
GKS Stawiski
Pomorzanka Sejny
2:1
Sokół 1946 Sokółka
Sudovia Szudziałowo
3:1
Konar Kora Korycin
Pogranicze Kuźnica
3:0
Narew Choroszcz
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Supraślanka Supraśl
4:2
Pogranicze Kuźnica
Narew Choroszcz
0:0
Wigry II Suwałki
GKS Stawiski
6:1
Sudovia Szudziałowo
Urząd Miejski Krynki
3:0
BKS Jagiellonia Białystok
Jasion Jasionówka
0:1
Sokół 1946 Sokółka
Konar Kora Korycin
2:2
KS Śniadowo
Piast Białystok
0:2
Pomorzanka Sejny
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Wigry II Suwałki
6:1
Supraślanka Supraśl
Pomorzanka Sejny
1:1
Jasion Jasionówka
Pogranicze Kuźnica
5:1
Urząd Miejski Krynki
BKS Jagiellonia Białystok
1:8
Konar Kora Korycin
Sudovia Szudziałowo
0:3
Piast Białystok
Sokół 1946 Sokółka
5:1
Narew Choroszcz
KS Śniadowo
7:0
GKS Stawiski
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Wigry II Suwałki
11:0
Urząd Miejski Krynki
Supraślanka Supraśl
2:5
Sokół 1946 Sokółka
Sudovia Szudziałowo
1:1
Pomorzanka Sejny
Narew Choroszcz
0:1
Jasion Jasionówka
Konar Kora Korycin
0:3*
Pogranicze Kuźnica
BKS Jagiellonia Białystok
4:1
GKS Stawiski
Piast Białystok
1:1
KS Śniadowo
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół 1946 Sokółka
10:0
Urząd Miejski Krynki
Jasion Jasionówka
3:2
Supraślanka Supraśl
Wigry II Suwałki
2:0
Konar Kora Korycin
Pomorzanka Sejny
5:0
Narew Choroszcz
KS Śniadowo
3:0*
Sudovia Szudziałowo
BKS Jagiellonia Białystok
0:3*
Piast Białystok
Pogranicze Kuźnica
1:0
GKS Stawiski
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Stawiski
2:0
Wigry II Suwałki
Supraślanka Supraśl
1:1
Narew Choroszcz
Urząd Miejski Krynki
3:6
Jasion Jasionówka
Piast Białystok
6:2
Pogranicze Kuźnica
Sudovia Szudziałowo
0:1
BKS Jagiellonia Białystok
Konar Kora Korycin
2:2
Sokół 1946 Sokółka
KS Śniadowo
4:3
Pomorzanka Sejny
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Pomorzanka Sejny
3:0*
Supraślanka Supraśl
Wigry II Suwałki
5:0
Piast Białystok
Jasion Jasionówka
2:3
Konar Kora Korycin
Narew Choroszcz
2:0
Urząd Miejski Krynki
Pogranicze Kuźnica
2:4
Sudovia Szudziałowo
Sokół 1946 Sokółka
2:1
GKS Stawiski
BKS Jagiellonia Białystok
0:6
KS Śniadowo
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
BKS Jagiellonia Białystok
0:3
Pomorzanka Sejny
Piast Białystok
2:1
Sokół 1946 Sokółka
GKS Stawiski
3:0
Jasion Jasionówka
Konar Kora Korycin
3:0
Narew Choroszcz
Urząd Miejski Krynki
2:2
Supraślanka Supraśl
KS Śniadowo
6:0
Pogranicze Kuźnica
Sudovia Szudziałowo
0:5
Wigry II Suwałki
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Wigry II Suwałki
2:0
KS Śniadowo
Supraślanka Supraśl
0:4
Konar Kora Korycin
Narew Choroszcz
1:2
GKS Stawiski
Pomorzanka Sejny
2:3
Urząd Miejski Krynki
Pogranicze Kuźnica
4:1
BKS Jagiellonia Białystok
Jasion Jasionówka
2:0
Piast Białystok
Sokół 1946 Sokółka
13:0
Sudovia Szudziałowo
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
BKS Jagiellonia Białystok
0:3
Wigry II Suwałki
KS Śniadowo
4:1
Sokół 1946 Sokółka
Piast Białystok
1:2
Narew Choroszcz
Sudovia Szudziałowo
1:2
Jasion Jasionówka
Konar Kora Korycin
1:0
Urząd Miejski Krynki
GKS Stawiski
1:0
Supraślanka Supraśl
Pogranicze Kuźnica
1:5
Pomorzanka Sejny
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Wigry II Suwałki
3:0*
Pogranicze Kuźnica
BKS Jagiellonia Białystok
0:3*
Sokół 1946 Sokółka
Narew Choroszcz
3:1
Sudovia Szudziałowo
Urząd Miejski Krynki
1:3
GKS Stawiski
Pomorzanka Sejny
1:1
Konar Kora Korycin
Jasion Jasionówka
3:2
KS Śniadowo
Supraślanka Supraśl
0:3
Piast Białystok
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogranicze Kuźnica
2:9
Sokół 1946 Sokółka
Wigry II Suwałki
7:0
Pomorzanka Sejny
BKS Jagiellonia Białystok
0:3*
Jasion Jasionówka
KS Śniadowo
4:3
Narew Choroszcz
Piast Białystok
3:0
Urząd Miejski Krynki
Sudovia Szudziałowo
1:3
Supraślanka Supraśl
GKS Stawiski
0:1
Konar Kora Korycin
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
BKS Jagiellonia Białystok
0:3*
Narew Choroszcz
Supraślanka Supraśl
1:2
KS Śniadowo
Urząd Miejski Krynki
4:3
Sudovia Szudziałowo
Pomorzanka Sejny
3:3
GKS Stawiski
Jasion Jasionówka
4:2
Pogranicze Kuźnica
Konar Kora Korycin
3:0
Piast Białystok
Sokół 1946 Sokółka
2:0
Wigry II Suwałki
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij