zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Supraślanka Supraśl
1:1
Pomorzanka Sejny
Urząd Miejski Krynki
1:3
Gieret Giby
Victoria Jedwabne
0:2
Biebrza Goniądz
Polonia Raczki
1:4
Orzeł Kolno
Jasion Jasionówka
1:1
Konar Kora Korycin
Pogranicze Kuźnica
0:1
Piast Białystok
KS Studzianki
1:3
Sudovia Szudziałowo
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Pomorzanka Sejny
9:1
Polonia Raczki
Orzeł Kolno
5:1
Pogranicze Kuźnica
Sudovia Szudziałowo
1:2
Jasion Jasionówka
Biebrza Goniądz
3:3
Piast Białystok
Konar Kora Korycin
2:1
Supraślanka Supraśl
Gieret Giby
4:2
KS Studzianki
Victoria Jedwabne
4:4
Urząd Miejski Krynki
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Białystok
3:0
Orzeł Kolno
Pogranicze Kuźnica
0:3
Pomorzanka Sejny
Supraślanka Supraśl
2:2
Sudovia Szudziałowo
Urząd Miejski Krynki
1:4
Biebrza Goniądz
Jasion Jasionówka
2:0
Gieret Giby
KS Studzianki
2:7
Victoria Jedwabne
Polonia Raczki
1:2
Konar Kora Korycin
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Urząd Miejski Krynki
6:1
KS Studzianki
Sudovia Szudziałowo
3:0
Polonia Raczki
Konar Kora Korycin
1:1
Pogranicze Kuźnica
Victoria Jedwabne
3:0
Jasion Jasionówka
Pomorzanka Sejny
1:3
Piast Białystok
Biebrza Goniądz
2:3
Orzeł Kolno
Gieret Giby
4:1
Supraślanka Supraśl
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Białystok
3:3
Konar Kora Korycin
Supraślanka Supraśl
4:2
Victoria Jedwabne
KS Studzianki
4:7
Biebrza Goniądz
Orzeł Kolno
3:1
Pomorzanka Sejny
Jasion Jasionówka
1:4
Urząd Miejski Krynki
Pogranicze Kuźnica
3:2
Sudovia Szudziałowo
Polonia Raczki
1:4
Gieret Giby
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Studzianki
0:3
Jasion Jasionówka
Urząd Miejski Krynki
2:2
Supraślanka Supraśl
Victoria Jedwabne
6:1
Polonia Raczki
Sudovia Szudziałowo
2:5
Piast Białystok
Biebrza Goniądz
5:0
Pomorzanka Sejny
Gieret Giby
2:1
Pogranicze Kuźnica
Konar Kora Korycin
0:3
Orzeł Kolno
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Supraślanka Supraśl
2:2
KS Studzianki
Pomorzanka Sejny
3:4
Konar Kora Korycin
Piast Białystok
0:1
Gieret Giby
Polonia Raczki
0:3
Urząd Miejski Krynki
Orzeł Kolno
2:0
Sudovia Szudziałowo
Jasion Jasionówka
2:0
Biebrza Goniądz
Pogranicze Kuźnica
6:2
Victoria Jedwabne
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Studzianki
4:1
Polonia Raczki
Urząd Miejski Krynki
3:3
Pogranicze Kuźnica
Victoria Jedwabne
1:0
Piast Białystok
Sudovia Szudziałowo
5:0
Pomorzanka Sejny
Biebrza Goniądz
3:1
Konar Kora Korycin
Gieret Giby
4:0
Orzeł Kolno
Jasion Jasionówka
4:2
Supraślanka Supraśl
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Supraślanka Supraśl
3:2
Biebrza Goniądz
Pomorzanka Sejny
0:2
Gieret Giby
Piast Białystok
0:1
Urząd Miejski Krynki
Polonia Raczki
0:0
Jasion Jasionówka
Orzeł Kolno
2:2
Victoria Jedwabne
Konar Kora Korycin
3:1
Sudovia Szudziałowo
Pogranicze Kuźnica
2:4
KS Studzianki
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Supraślanka Supraśl
6:0
Polonia Raczki
KS Studzianki
1:7
Piast Białystok
Urząd Miejski Krynki
4:6
Orzeł Kolno
Victoria Jedwabne
4:0
Pomorzanka Sejny
Biebrza Goniądz
6:0
Sudovia Szudziałowo
Gieret Giby
2:1
Konar Kora Korycin
Jasion Jasionówka
8:2
Pogranicze Kuźnica
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Pomorzanka Sejny
1:4
Urząd Miejski Krynki
Piast Białystok
2:1
Jasion Jasionówka
Polonia Raczki
1:1
Biebrza Goniądz
Orzeł Kolno
12:1
KS Studzianki
Sudovia Szudziałowo
1:1
Gieret Giby
Konar Kora Korycin
1:7
Victoria Jedwabne
Pogranicze Kuźnica
2:2
Supraślanka Supraśl
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Supraślanka Supraśl
1:5
Piast Białystok
KS Studzianki
5:0
Pomorzanka Sejny
Urząd Miejski Krynki
4:1
Konar Kora Korycin
Victoria Jedwabne
4:1
Sudovia Szudziałowo
Polonia Raczki
1:2
Pogranicze Kuźnica
Biebrza Goniądz
1:0
Gieret Giby
Jasion Jasionówka
3:5
Orzeł Kolno
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Pomorzanka Sejny
1:1
Jasion Jasionówka
Piast Białystok
2:1
Polonia Raczki
Orzeł Kolno
6:1
Supraślanka Supraśl
Sudovia Szudziałowo
1:1
Urząd Miejski Krynki
Gieret Giby
2:3
Victoria Jedwabne
Konar Kora Korycin
0:0
KS Studzianki
Pogranicze Kuźnica
4:5
Biebrza Goniądz
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Białystok
4:1
Pogranicze Kuźnica
Orzeł Kolno
7:1
Polonia Raczki
Sudovia Szudziałowo
1:0
KS Studzianki
Biebrza Goniądz
2:1
Victoria Jedwabne
Gieret Giby
1:4
Urząd Miejski Krynki
Konar Kora Korycin
0:3
Jasion Jasionówka
Pomorzanka Sejny
4:0
Supraślanka Supraśl
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Supraślanka Supraśl
2:2
Konar Kora Korycin
KS Studzianki
1:1
Gieret Giby
Urząd Miejski Krynki
2:2
Victoria Jedwabne
Piast Białystok
0:0
Biebrza Goniądz
Jasion Jasionówka
2:0
Sudovia Szudziałowo
Pogranicze Kuźnica
2:7
Orzeł Kolno
Polonia Raczki
1:1
Pomorzanka Sejny
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Jedwabne
- : -
KS Studzianki
Sudovia Szudziałowo
- : -
Supraślanka Supraśl
Biebrza Goniądz
- : -
Urząd Miejski Krynki
Gieret Giby
- : -
Jasion Jasionówka
Konar Kora Korycin
- : -
Polonia Raczki
Orzeł Kolno
- : -
Piast Białystok
Pomorzanka Sejny
- : -
Pogranicze Kuźnica
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij