zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Białystok
Pauza
MOSP Białystok
13:0
KS Wasilków
Narew Choroszcz
1:1
Korona Dobrzyniewo
Promień Mońki
1:4
Czarni Czarna Białostocka
Podlasiak Knyszyn
9:0
Gryf-Czarni Gródek
Włókniarz Białystok
0:12
AP II Talent Białystok
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Włókniarz Białystok
1:5
Promień Mońki
Czarni Czarna Białostocka
2:3
Podlasiak Knyszyn
Gryf-Czarni Gródek
0:12
Piast Białystok
Narew Choroszcz
Pauza
Korona Dobrzyniewo
1:25
MOSP Białystok
AP II Talent Białystok
11:1
KS Wasilków
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Promień Mońki
0:10
AP II Talent Białystok
Podlasiak Knyszyn
7:1
Włókniarz Białystok
Piast Białystok
5:1
Czarni Czarna Białostocka
Narew Choroszcz
3:0
Gryf-Czarni Gródek
MOSP Białystok
Pauza
KS Wasilków
10:1
Korona Dobrzyniewo
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Wasilków
Pauza
Włókniarz Białystok
0:12
Piast Białystok
AP II Talent Białystok
3:0
Korona Dobrzyniewo
Promień Mońki
6:3
Podlasiak Knyszyn
Czarni Czarna Białostocka
3:2
Narew Choroszcz
Gryf-Czarni Gródek
0:22
MOSP Białystok
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Podlasiak Knyszyn
0:2
AP II Talent Białystok
Piast Białystok
5:1
Promień Mońki
Narew Choroszcz
0:1
Włókniarz Białystok
Korona Dobrzyniewo
Pauza
MOSP Białystok
16:0
Czarni Czarna Białostocka
KS Wasilków
4:2
Gryf-Czarni Gródek
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Włókniarz Białystok
0:21
MOSP Białystok
AP II Talent Białystok
Pauza
Promień Mońki
4:0
Narew Choroszcz
Podlasiak Knyszyn
0:6
Piast Białystok
Gryf-Czarni Gródek
6:2
Korona Dobrzyniewo
Czarni Czarna Białostocka
0:1
KS Wasilków
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Gryf-Czarni Gródek
Piast Białystok
1:1
AP II Talent Białystok
Narew Choroszcz
2:6
Podlasiak Knyszyn
Korona Dobrzyniewo
1:2
Czarni Czarna Białostocka
MOSP Białystok
0:14
Promień Mońki
KS Wasilków
10:1
Włókniarz Białystok
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Włókniarz Białystok
5:1
Korona Dobrzyniewo
AP II Talent Białystok
10:0
Gryf-Czarni Gródek
Czarni Czarna Białostocka
Pauza
Podlasiak Knyszyn
2:8
MOSP Białystok
Piast Białystok
7:0
Narew Choroszcz
Promień Mońki
0:3
KS Wasilków
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Włókniarz Białystok
Gryf-Czarni Gródek
3:2
Czarni Czarna Białostocka
Narew Choroszcz
0:9
AP II Talent Białystok
Korona Dobrzyniewo
0:7
Promień Mońki
MOSP Białystok
2:0
Piast Białystok
KS Wasilków
1:6
Podlasiak Knyszyn
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Włókniarz Białystok
0:5
Gryf-Czarni Gródek
AP II Talent Białystok
14:0
Czarni Czarna Białostocka
Promień Mońki
Pauza
Podlasiak Knyszyn
4:0
Korona Dobrzyniewo
Narew Choroszcz
0:11
MOSP Białystok
Piast Białystok
1:2
KS Wasilków
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Podlasiak Knyszyn
Czarni Czarna Białostocka
2:1
Włókniarz Białystok
Gryf-Czarni Gródek
- : -
Promień Mońki
Korona Dobrzyniewo
0:9
Piast Białystok
MOSP Białystok
2:0
AP II Talent Białystok
KS Wasilków
7:1
Narew Choroszcz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij