Terminarz
GKS Stawiski |
0:7 | Orzeł Kolno |
||||
GKS Stawiski |
4:2 | Biebrza Goniądz |
||||
GKS Stawiski |
1:3 | MKS Ruciane Nida |
||||
GKS Stawiski |
5:7 | ŁKS Łomża |
||||
GKS Stawiski |
0:1 | MKS Małkinia |
||||
GKS Stawiski |
3:2 | Pojezierze Prostki |
||||
GKS Stawiski |
4:6 | Orzeł Kolno |
||||
GKS Stawiski |
5:2 | Wissa II Szczuczyn |
||||
GKS Stawiski |
2:2 | Orlęta Czyżew |
||||
GKS Stawiski |
5:5 | Orzeł Kolno |
||||
GKS Stawiski |
5:1 | KS Śniadowo |
||||
GKS Stawiski |
3:1 | Olimpia Zambrów |
||||
GKS Stawiski |
7:4 | Pojezierze Prostki |
||||
GKS Stawiski |
2:2 | ŁKS Łomża |
||||
KS Śniadowo |
5:1 | GKS Stawiski |
||||
Pojezierze Prostki |
7:1 | GKS Stawiski |
||||
ŁKS Łomża |
2:1 | GKS Stawiski |
||||
GKS Stawiski |
1:1 | Orzeł Kolno |
||||
GKS Stawiski |
1:3 | Orlęta Czyżew |
||||
ŁKS Łomża |
3:4 | GKS Stawiski |
||||
Olimpia Zambrów |
4:5 | GKS Stawiski |
||||
GKS Stawiski |
4:3 | KS Śniadowo |
||||
GKS Stawiski |
1:8 | Orzeł Kolno |
||||
GKS Stawiski |
3:1 | ŁKS Junior Team |
||||
GKS Stawiski |
4:2 | Unia Ciechanowiec |
||||
GKS Stawiski |
0:0 | Orzeł Kolno |
||||
GKS Stawiski |
3:7 | Krypianka Krypno |
||||
GKS Stawiski |
1:2 | KS Śniadowo |
||||
GKS Stawiski |
8:1 | GKS ANDRZEJEWO |
||||
GKS Stawiski |
15:2 | Olimpia Zambrów |
||||
GKS Stawiski |
5:4 | KS Biel SONAROL Jeziorko |
||||
GKS Stawiski |
3:1 | Orzeł Kolno |
||||
GKS Stawiski |
4:1 | KS Śniadowo |
||||
Olimpia Zambrów |
0:8 | GKS Stawiski |
||||
GKS Stawiski |
7:0 | Orlęta Czyżew |
||||
GKS Stawiski |
0:9 | Pogoń Łapy |
||||
GKS Stawiski |
3:4 | Tur Bielsk Podlaski |
||||
GKS Stawiski |
2:2 | Krypianka Krypno |
||||
GKS Stawiski |
5:0 | KS Sokoły |
||||
GKS Stawiski |
4:2 | Mazur Pisz |
||||
GKS Stawiski |
3:2 | Orzeł Kolno |
||||
COKIS Ciechanowiec |
5:3 | GKS Stawiski |
||||
GKS Stawiski |
6:2 | UKS Grab Janówka |
||||
GKS Stawiski |
5:2 | Orzeł Kolno |
||||
Orlęta Czyżew |
3:2 | GKS Stawiski |
||||
GKS Stawiski |
5:3 | Orlęta Czyżew |
||||
GKS Stawiski |
3:0 | Sparta 1951 Szepietowo |
||||
GKS Stawiski |
3:3 | KS Sokoły |
||||
GKS Stawiski |
9:1 | Zorza Sterdyń |
||||
GKS Stawiski |
2:4 | COKIS Ciechanowiec |
||||
GKS Stawiski |
2:1 | Tur II Bielsk Podlaski |
||||
GKS Stawiski |
6:4 | Skra Wizna |
||||
GKS Stawiski |
6:3 | Victoria Jedwabne |
||||
GKS Stawiski |
2:2 | Victoria Jedwabne |
||||
GKS Stawiski |
1:3 | Skra Wizna |
||||
ŁKS Junior Team |
2:2 | GKS Stawiski |