Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Supraślanka Supraśl
- : -
Grab Janówka
Pasja Kleosin
- : -
Wissa II Szczuczyn
Polonia Raczki
- : -
KOS 1984 Rutki
Sudovia Szudziałowo
- : -
UKS Jastrząb Knyszyn
Pogranicze Kuźnica
- : -
KS II Wasilków II
Włókniarz II Białystok
- : -
Biebrza Goniądz
Narew II Choroszcz
- : -
GKS Stawiski
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Biebrza Goniądz
- : -
Wissa II Szczuczyn
Grab Janówka
- : -
Sudovia Szudziałowo
KOS 1984 Rutki
- : -
Pogranicze Kuźnica
GKS Stawiski
- : -
Supraślanka Supraśl
UKS Jastrząb Knyszyn
- : -
Polonia Raczki
Włókniarz II Białystok
- : -
Narew II Choroszcz
KS II Wasilków II
- : -
Pasja Kleosin
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Supraślanka Supraśl
- : -
Włókniarz II Białystok
Pasja Kleosin
- : -
KOS 1984 Rutki
Polonia Raczki
- : -
Grab Janówka
Sudovia Szudziałowo
- : -
GKS Stawiski
Pogranicze Kuźnica
- : -
UKS Jastrząb Knyszyn
Wissa II Szczuczyn
- : -
KS II Wasilków II
Narew II Choroszcz
- : -
Biebrza Goniądz
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Grab Janówka
- : -
Pogranicze Kuźnica
KOS 1984 Rutki
- : -
Wissa II Szczuczyn
GKS Stawiski
- : -
Polonia Raczki
UKS Jastrząb Knyszyn
- : -
Pasja Kleosin
Włókniarz II Białystok
- : -
Sudovia Szudziałowo
Narew II Choroszcz
- : -
Supraślanka Supraśl
KS II Wasilków II
- : -
Biebrza Goniądz
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Supraślanka Supraśl
- : -
Biebrza Goniądz
Pasja Kleosin
- : -
Grab Janówka
Polonia Raczki
- : -
Włókniarz II Białystok
Sudovia Szudziałowo
- : -
Narew II Choroszcz
Pogranicze Kuźnica
- : -
GKS Stawiski
KOS 1984 Rutki
- : -
KS II Wasilków II
Wissa II Szczuczyn
- : -
UKS Jastrząb Knyszyn
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Supraślanka Supraśl
- : -
Sudovia Szudziałowo
Biebrza Goniądz
- : -
KOS 1984 Rutki
Grab Janówka
- : -
Wissa II Szczuczyn
GKS Stawiski
- : -
Pasja Kleosin
Włókniarz II Białystok
- : -
Pogranicze Kuźnica
Narew II Choroszcz
- : -
Polonia Raczki
KS II Wasilków II
- : -
UKS Jastrząb Knyszyn
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Pasja Kleosin
- : -
Włókniarz II Białystok
Polonia Raczki
- : -
Supraślanka Supraśl
Sudovia Szudziałowo
- : -
Biebrza Goniądz
Pogranicze Kuźnica
- : -
Narew II Choroszcz
Grab Janówka
- : -
KS II Wasilków II
KOS 1984 Rutki
- : -
UKS Jastrząb Knyszyn
Wissa II Szczuczyn
- : -
GKS Stawiski
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Supraślanka Supraśl
- : -
Pogranicze Kuźnica
Sudovia Szudziałowo
- : -
Polonia Raczki
Biebrza Goniądz
- : -
UKS Jastrząb Knyszyn
Grab Janówka
- : -
KOS 1984 Rutki
Włókniarz II Białystok
- : -
Wissa II Szczuczyn
Narew II Choroszcz
- : -
Pasja Kleosin
KS II Wasilków II
- : -
GKS Stawiski
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Pasja Kleosin
- : -
Supraślanka Supraśl
Polonia Raczki
- : -
Biebrza Goniądz
Pogranicze Kuźnica
- : -
Sudovia Szudziałowo
KOS 1984 Rutki
- : -
GKS Stawiski
UKS Jastrząb Knyszyn
- : -
Grab Janówka
Włókniarz II Białystok
- : -
KS II Wasilków II
Wissa II Szczuczyn
- : -
Narew II Choroszcz
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Supraślanka Supraśl
- : -
Wissa II Szczuczyn
Polonia Raczki
- : -
Pogranicze Kuźnica
Sudovia Szudziałowo
- : -
Pasja Kleosin
Biebrza Goniądz
- : -
Grab Janówka
GKS Stawiski
- : -
UKS Jastrząb Knyszyn
Włókniarz II Białystok
- : -
KOS 1984 Rutki
Narew II Choroszcz
- : -
KS II Wasilków II
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Pasja Kleosin
- : -
Polonia Raczki
Pogranicze Kuźnica
- : -
Biebrza Goniądz
Grab Janówka
- : -
GKS Stawiski
KOS 1984 Rutki
- : -
Narew II Choroszcz
UKS Jastrząb Knyszyn
- : -
Włókniarz II Białystok
Wissa II Szczuczyn
- : -
Sudovia Szudziałowo
KS II Wasilków II
- : -
Supraślanka Supraśl
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Supraślanka Supraśl
- : -
KOS 1984 Rutki
Polonia Raczki
- : -
Wissa II Szczuczyn
Sudovia Szudziałowo
- : -
KS II Wasilków II
Biebrza Goniądz
- : -
GKS Stawiski
Pogranicze Kuźnica
- : -
Pasja Kleosin
Włókniarz II Białystok
- : -
Grab Janówka
Narew II Choroszcz
- : -
UKS Jastrząb Knyszyn
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Pasja Kleosin
- : -
Biebrza Goniądz
Grab Janówka
- : -
Narew II Choroszcz
KOS 1984 Rutki
- : -
Sudovia Szudziałowo
GKS Stawiski
- : -
Włókniarz II Białystok
UKS Jastrząb Knyszyn
- : -
Supraślanka Supraśl
Wissa II Szczuczyn
- : -
Pogranicze Kuźnica
KS II Wasilków II
- : -
Polonia Raczki
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości