zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Konar Kora Korycin
4:0
Sudovia Szudziałowo
GKS Stawiski
1:1
Piast Białystok
Supraślanka Supraśl
2:0
BKS Jagiellonia Białystok
Narew Choroszcz
1:1
Pogranicze Kuźnica
Jasion Jasionówka
1:1
Wigry II Suwałki
Sokół 1946 Sokółka
0:0
Pomorzanka Sejny
Urząd Miejski Krynki
0:1
KS Śniadowo
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Wigry II Suwałki
5:1
Narew Choroszcz
Pogranicze Kuźnica
0:0
Supraślanka Supraśl
BKS Jagiellonia Białystok
2:2
Urząd Miejski Krynki
Sudovia Szudziałowo
1:2
GKS Stawiski
Sokół 1946 Sokółka
2:2
Jasion Jasionówka
KS Śniadowo
5:3
Konar Kora Korycin
Pomorzanka Sejny
3:0*
Piast Białystok
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Stawiski
1:5
KS Śniadowo
Konar Kora Korycin
7:0
BKS Jagiellonia Białystok
Supraślanka Supraśl
0:3
Wigry II Suwałki
Narew Choroszcz
0:2
Sokół 1946 Sokółka
Jasion Jasionówka
0:2
Pomorzanka Sejny
Urząd Miejski Krynki
2:0
Pogranicze Kuźnica
Piast Białystok
5:1
Sudovia Szudziałowo
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Wigry II Suwałki
4:1
Urząd Miejski Krynki
Pomorzanka Sejny
3:0*
Sudovia Szudziałowo
Pogranicze Kuźnica
3:1
Konar Kora Korycin
KS Śniadowo
4:1
Piast Białystok
GKS Stawiski
10:1
BKS Jagiellonia Białystok
Jasion Jasionówka
4:0
Narew Choroszcz
Sokół 1946 Sokółka
2:0
Supraślanka Supraśl
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Supraślanka Supraśl
1:1
Jasion Jasionówka
Urząd Miejski Krynki
1:1
Sokół 1946 Sokółka
Narew Choroszcz
3:1
Pomorzanka Sejny
Konar Kora Korycin
1:3
Wigry II Suwałki
Piast Białystok
5:0
BKS Jagiellonia Białystok
Sudovia Szudziałowo
1:4
KS Śniadowo
GKS Stawiski
0:0
Pogranicze Kuźnica
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Wigry II Suwałki
3:1
GKS Stawiski
Pomorzanka Sejny
1:1
KS Śniadowo
Narew Choroszcz
2:2
Supraślanka Supraśl
Jasion Jasionówka
3:0
Urząd Miejski Krynki
Pogranicze Kuźnica
0:4
Piast Białystok
BKS Jagiellonia Białystok
2:0
Sudovia Szudziałowo
Sokół 1946 Sokółka
5:4
Konar Kora Korycin
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Supraślanka Supraśl
4:2
Pomorzanka Sejny
KS Śniadowo
1:0
BKS Jagiellonia Białystok
Sudovia Szudziałowo
1:1
Pogranicze Kuźnica
GKS Stawiski
2:2
Sokół 1946 Sokółka
Piast Białystok
1:1
Wigry II Suwałki
Konar Kora Korycin
0:3*
Jasion Jasionówka
Urząd Miejski Krynki
0:0
Narew Choroszcz
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Pomorzanka Sejny
0:0
BKS Jagiellonia Białystok
Supraślanka Supraśl
3:1
Urząd Miejski Krynki
Wigry II Suwałki
9:0
Sudovia Szudziałowo
Narew Choroszcz
0:0
Konar Kora Korycin
Pogranicze Kuźnica
3:1
KS Śniadowo
Jasion Jasionówka
2:1
GKS Stawiski
Sokół 1946 Sokółka
2:3
Piast Białystok
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Śniadowo
1:2
Wigry II Suwałki
Urząd Miejski Krynki
0:4
Pomorzanka Sejny
Piast Białystok
4:0
Jasion Jasionówka
Sudovia Szudziałowo
1:1
Sokół 1946 Sokółka
Konar Kora Korycin
1:2
Supraślanka Supraśl
GKS Stawiski
2:1
Narew Choroszcz
BKS Jagiellonia Białystok
1:2
Pogranicze Kuźnica
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Wigry II Suwałki
6:0
BKS Jagiellonia Białystok
Narew Choroszcz
1:1
Piast Białystok
Urząd Miejski Krynki
0:4
Konar Kora Korycin
Jasion Jasionówka
5:1
Sudovia Szudziałowo
Sokół 1946 Sokółka
6:1
KS Śniadowo
Supraślanka Supraśl
5:3
GKS Stawiski
Pomorzanka Sejny
2:2
Pogranicze Kuźnica
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Białystok
3:1
Supraślanka Supraśl
Pogranicze Kuźnica
0:2
Wigry II Suwałki
GKS Stawiski
3:0*
Urząd Miejski Krynki
KS Śniadowo
3:1
Jasion Jasionówka
Sudovia Szudziałowo
0:1
Narew Choroszcz
Sokół 1946 Sokółka
6:0
BKS Jagiellonia Białystok
Konar Kora Korycin
7:3
Pomorzanka Sejny
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Supraślanka Supraśl
3:3
Sudovia Szudziałowo
Narew Choroszcz
4:2
KS Śniadowo
Jasion Jasionówka
5:1
BKS Jagiellonia Białystok
Urząd Miejski Krynki
1:1
Piast Białystok
Pomorzanka Sejny
0:2
Wigry II Suwałki
Sokół 1946 Sokółka
7:0
Pogranicze Kuźnica
Konar Kora Korycin
2:1
GKS Stawiski
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Wigry II Suwałki
3:1
Sokół 1946 Sokółka
KS Śniadowo
3:1
Supraślanka Supraśl
Narew Choroszcz
3:0
BKS Jagiellonia Białystok
Piast Białystok
6:0
Konar Kora Korycin
Sudovia Szudziałowo
0:0
Urząd Miejski Krynki
GKS Stawiski
1:3
Pomorzanka Sejny
Pogranicze Kuźnica
0:0
Jasion Jasionówka
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Wigry II Suwałki
7:1
Jasion Jasionówka
KS Śniadowo
1:0
Urząd Miejski Krynki
BKS Jagiellonia Białystok
1:2
Supraślanka Supraśl
Piast Białystok
3:2
GKS Stawiski
Pomorzanka Sejny
- : -
Sokół 1946 Sokółka
Sudovia Szudziałowo
- : -
Konar Kora Korycin
Pogranicze Kuźnica
- : -
Narew Choroszcz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij