Plan przygotowań GKS-u Stawiski

Ustalony został plan przygotowań GKS-u Stawiski występującego w rozgrywkach A Klasy sezonu 2019/2020.

Pierwszy trening zaplanowano na 29-ego lipca 2019 roku o godzinie 18.30 (poniedziałek) na stadionie w Stawiskach. Drużyna GKS-u rozegra wstępnie dwie gry kontrolne, z czego pierwszą z nich zaplanowano na pierwszy weekend sierpnia bieżącego roku. Mecze odbędą się w na boiskach Śniadowa i Zambrowa.

W dniu  18 sierpnia 2019 roku nasza drużyna wystąpi w pierwszej rundzie Pucharu Polski na szczeblu województwa podlaskiego.

Pierwszy mecz mistrzowski o “punkty” podopieczni Jarosława Modzelewskiego rozegrają 24 - 25 sierpnia z Supraślanką Supraśl na boisku w Supraślu. Terminarz rozgrywek zostanie podany na naszej stronie - w momencie pojawienia się komunikatu na stronie Podlaskiego Związku Piłki Nożnej.

Przypomnijmy, iż GKS Stawiski w poprzednich rozgrywkach zajął 3 miejsce w ligowej tabeli i niewiele zabrakło naszej drużynie do awansu na “salony” wyższych rozgrywek ligowych.

Plan sparingów:

4 sierpień (niedziela) godz. 18:30 - KS Śniadowo w Śniadowie.
11 sierpień (niedziela) godz. 15:30  - Olimpia Zambrów juniorzy w Zambrowie.

18 sierpień (niedziela) godz. 17:00  - mecz Pucharu Polski Biel Sonarol Jeziorko w Piątnicy.
24 - 25 sierpień (sobota – niedziela) - mecz mistrzowski A klasy Supraślanka Supraśl w Supraślu.

* termin ww. spotkania zostanie ustalony w późniejszym terminie przez Podlaski ZPN.