GKS Stawiski

02.07.2008

Barwy

Opis klubu dodany przez:

Klub GKS Stawiski powstał 2 lipca 2008. Jest on zupełnie nową komórką prawna. Mogłoby się wydawać, że to kontynuacja poprzedniego klubu KS Stawiski. Jednak tak nie jest. GKS Stawiski ma swój własny nowy status nie związany z poprzednim. Drużyna Stawisk występowała w B klasie w sezonach 2008/2009 - 2009/2010 - 2010/2011. Dopiero w tym ostatnim sezonie w barażach wywalczyła awans do A klasy. W sezonie 2011/2012 GKS Stawiski zajęło dziewiąte miejsce w grupie A klasy, po czym sztab szkoleniowy zawiesza drużynę do dalszych rozgrywek z nieokreślonych powodów. Po trzech latach przerwy powstaje pomysł na ponowne zgłoszenie drużyny. GKS Stawiski powraca na podlaskie boiska A klasy. Sezon 2015/2016 zakończyła na 2 miejscu, po czym grała baraże i awansowała do Klasy Okręgowej.

Drużyna liczy 20 zawodników oraz 9 członków zarządu. Dla bezpieczeństwa podejmowanych decyzji w skład zarządu wchodzi trzech zawodników Paweł Łoszewski, Piotr Święcki oraz Adam Wysocki.

Prezesem został wybrany Mirosław Konopka a jego zastępcą jest Dariusz Żach.

Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości