Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Supraślanka Supraśl
1:3
Grab Janówka
Pasja Kleosin
2:3
KS Sokoły
Sudovia Szudziałowo
0:5
Jastrząb Knyszyn
Orzeł Tykocin
1:0
Narew Choroszcz
Pogranicze Kuźnica
2:3
KS Grabówka
Znicz Suraż
0:6
GKS Stawiski
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Sokoły
2:2
Orzeł Tykocin
Jastrząb Knyszyn
3:2
Pogranicze Kuźnica
Pasja Kleosin
0:2
KS Grabówka
Znicz Suraż
2:0
Supraślanka Supraśl
Grab Janówka
0:1
Sudovia Szudziałowo
GKS Stawiski
0:1
Narew Choroszcz
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Supraślanka Supraśl
1:2
GKS Stawiski
Narew Choroszcz
5:1
KS Sokoły
Pasja Kleosin
4:0
Jastrząb Knyszyn
Sudovia Szudziałowo
3:2
Znicz Suraż
Orzeł Tykocin
1:4
KS Grabówka
Pogranicze Kuźnica
6:0
Grab Janówka
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Supraślanka Supraśl
- : -
Sudovia Szudziałowo
Grab Janówka
- : -
Pasja Kleosin
GKS Stawiski
- : -
KS Sokoły
KS Grabówka
- : -
Narew Choroszcz
Jastrząb Knyszyn
- : -
Orzeł Tykocin
Znicz Suraż
- : -
Pogranicze Kuźnica
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Narew Choroszcz
- : -
Jastrząb Knyszyn
Pasja Kleosin
- : -
Znicz Suraż
KS Sokoły
- : -
KS Grabówka
Sudovia Szudziałowo
- : -
GKS Stawiski
Pogranicze Kuźnica
- : -
Supraślanka Supraśl
Orzeł Tykocin
- : -
Grab Janówka
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Supraślanka Supraśl
- : -
Pasja Kleosin
Znicz Suraż
- : -
Orzeł Tykocin
Sudovia Szudziałowo
- : -
Pogranicze Kuźnica
Grab Janówka
- : -
Narew Choroszcz
GKS Stawiski
- : -
KS Grabówka
Jastrząb Knyszyn
- : -
KS Sokoły
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Narew Choroszcz
- : -
Znicz Suraż
Pasja Kleosin
- : -
Sudovia Szudziałowo
KS Sokoły
- : -
Grab Janówka
Pogranicze Kuźnica
- : -
GKS Stawiski
KS Grabówka
- : -
Jastrząb Knyszyn
Orzeł Tykocin
- : -
Supraślanka Supraśl
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Supraślanka Supraśl
- : -
Narew Choroszcz
Znicz Suraż
- : -
KS Sokoły
Sudovia Szudziałowo
- : -
Orzeł Tykocin
Pogranicze Kuźnica
- : -
Pasja Kleosin
Grab Janówka
- : -
KS Grabówka
GKS Stawiski
- : -
Jastrząb Knyszyn
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Narew Choroszcz
- : -
Sudovia Szudziałowo
Pasja Kleosin
- : -
GKS Stawiski
KS Sokoły
- : -
Supraślanka Supraśl
KS Grabówka
- : -
Znicz Suraż
Orzeł Tykocin
- : -
Pogranicze Kuźnica
Jastrząb Knyszyn
- : -
Grab Janówka
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Supraślanka Supraśl
- : -
KS Grabówka
Pasja Kleosin
- : -
Orzeł Tykocin
Znicz Suraż
- : -
Jastrząb Knyszyn
Sudovia Szudziałowo
- : -
KS Sokoły
Pogranicze Kuźnica
- : -
Narew Choroszcz
GKS Stawiski
- : -
Grab Janówka
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Narew Choroszcz
- : -
Pasja Kleosin
KS Sokoły
- : -
Pogranicze Kuźnica
Grab Janówka
- : -
Znicz Suraż
KS Grabówka
- : -
Sudovia Szudziałowo
Orzeł Tykocin
- : -
GKS Stawiski
Jastrząb Knyszyn
- : -
Supraślanka Supraśl
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości