zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Pasja Kleosin
Pauza
Promil Białystok
Pauza
Supraślanka Supraśl
1:2
Husaria Łapy
Narew Choroszcz
3:1
KS Studzianki
Urząd Miejski Krynki
2:1
Czarni Gródek
Znicz Suraż
0:5
KS Sokoły
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Studzianki
Pauza
Znicz Suraż
Pauza
Czarni Gródek
1:8
Supraślanka Supraśl
Husaria Łapy
2:0
Promil Białystok
KS Sokoły
1:1
Narew Choroszcz
Pasja Kleosin
1:5
Urząd Miejski Krynki
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Narew Choroszcz
Pauza
Urząd Miejski Krynki
Pauza
Supraślanka Supraśl
1:2
Pasja Kleosin
KS Studzianki
4:1
KS Sokoły
Promil Białystok
9:1
Czarni Gródek
Znicz Suraż
0:5
Husaria Łapy
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Studzianki
Pauza
KS Sokoły
Pauza
Urząd Miejski Krynki
4:4
Supraślanka Supraśl
Husaria Łapy
1:3
Narew Choroszcz
Czarni Gródek
3:0
Znicz Suraż
Pasja Kleosin
2:1
Promil Białystok
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Supraślanka Supraśl
Pauza
KS Sokoły
Pauza
Promil Białystok
0:1
Urząd Miejski Krynki
KS Studzianki
1:0
Husaria Łapy
Narew Choroszcz
5:1
Czarni Gródek
Znicz Suraż
1:3
Pasja Kleosin
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Supraślanka Supraśl
1:1
Promil Białystok
Husaria Łapy
1:2
KS Sokoły
Urząd Miejski Krynki
9:0
Znicz Suraż
Czarni Gródek
3:0
KS Studzianki
Pasja Kleosin
2:1
Narew Choroszcz
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Promil Białystok
Pauza
Husaria Łapy
Pauza
Narew Choroszcz
0:5
Urząd Miejski Krynki
KS Studzianki
1:0
Pasja Kleosin
Znicz Suraż
1:5
Supraślanka Supraśl
KS Sokoły
1:2
Czarni Gródek
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Gródek
Pauza
Husaria Łapy
Pauza
Supraślanka Supraśl
1:1
Narew Choroszcz
Promil Białystok
9:1
Znicz Suraż
Pasja Kleosin
1:0
KS Sokoły
Urząd Miejski Krynki
8:1
KS Studzianki
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Pasja Kleosin
Pauza
Znicz Suraż
Pauza
Narew Choroszcz
3:1
Promil Białystok
KS Studzianki
2:5
Supraślanka Supraśl
Husaria Łapy
1:7
Czarni Gródek
KS Sokoły
2:4
Urząd Miejski Krynki
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Urząd Miejski Krynki
Pauza
Czarni Gródek
Pauza
Supraślanka Supraśl
1:1
KS Sokoły
Promil Białystok
4:3
KS Studzianki
Pasja Kleosin
4:1
Husaria Łapy
Znicz Suraż
0:3
Narew Choroszcz
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Supraślanka Supraśl
Pauza
Narew Choroszcz
Pauza
Czarni Gródek
2:3
Pasja Kleosin
KS Studzianki
7:0
Znicz Suraż
Husaria Łapy
0:3
Urząd Miejski Krynki
KS Sokoły
1:2
Promil Białystok
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Pasja Kleosin
Pauza
Promil Białystok
Pauza
Czarni Gródek
2:4
Urząd Miejski Krynki
Husaria Łapy
0:3
Supraślanka Supraśl
KS Studzianki
2:1
Narew Choroszcz
KS Sokoły
2:1
Znicz Suraż
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Studzianki
Pauza
Znicz Suraż
Pauza
Supraślanka Supraśl
0:1
Czarni Gródek
Promil Białystok
3:0
Husaria Łapy
Narew Choroszcz
5:3
KS Sokoły
Urząd Miejski Krynki
3:0
Pasja Kleosin
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Narew Choroszcz
Pauza
Urząd Miejski Krynki
Pauza
Pasja Kleosin
1:2
Supraślanka Supraśl
Czarni Gródek
3:4
Promil Białystok
KS Sokoły
2:2
KS Studzianki
Husaria Łapy
2:1
Znicz Suraż
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Studzianki
Pauza
KS Sokoły
Pauza
Znicz Suraż
0:4
Czarni Gródek
Supraślanka Supraśl
0:2
Urząd Miejski Krynki
Promil Białystok
3:0
Pasja Kleosin
Narew Choroszcz
8:1
Husaria Łapy
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Supraślanka Supraśl
Pauza
KS Sokoły
Pauza
Czarni Gródek
1:1
Narew Choroszcz
Urząd Miejski Krynki
1:1
Promil Białystok
Pasja Kleosin
7:1
Znicz Suraż
Husaria Łapy
1:3
KS Studzianki
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Promil Białystok
2:0
Supraślanka Supraśl
Narew Choroszcz
4:4
Pasja Kleosin
KS Sokoły
0:1
Husaria Łapy
Znicz Suraż
0:6
Urząd Miejski Krynki
KS Studzianki
2:1
Czarni Gródek
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Promil Białystok
Pauza
Husaria Łapy
Pauza
Supraślanka Supraśl
3:0
Znicz Suraż
Pasja Kleosin
0:0
KS Studzianki
Czarni Gródek
6:2
KS Sokoły
Urząd Miejski Krynki
4:2
Narew Choroszcz
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Gródek
Pauza
Husaria Łapy
Pauza
Narew Choroszcz
1:3
Supraślanka Supraśl
KS Studzianki
3:4
Urząd Miejski Krynki
Znicz Suraż
0:5
Promil Białystok
KS Sokoły
0:5
Pasja Kleosin
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Pasja Kleosin
Pauza
Znicz Suraż
Pauza
Supraślanka Supraśl
0:0
KS Studzianki
Promil Białystok
0:0
Narew Choroszcz
Czarni Gródek
3:0
Husaria Łapy
Urząd Miejski Krynki
6:3
KS Sokoły
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Urząd Miejski Krynki
Pauza
Czarni Gródek
Pauza
Narew Choroszcz
9:0
Znicz Suraż
KS Sokoły
2:5
Supraślanka Supraśl
KS Studzianki
3:0
Promil Białystok
Husaria Łapy
0:3
Pasja Kleosin
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Supraślanka Supraśl
Pauza
Narew Choroszcz
Pauza
Znicz Suraż
0:3
KS Studzianki
Promil Białystok
1:1
KS Sokoły
Pasja Kleosin
8:0
Czarni Gródek
Urząd Miejski Krynki
9:1
Husaria Łapy
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij