zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Narewka
2:2
Krypianka Krypno
Husar Nurzec
0:1
Hetman Białystok
Pionier Brańsk
5:1
Tur II Bielsk Podlaski
Pasja Kleosin
2:3
Kolejarz Czeremcha
Rudnia Zabłudów
2:1
COKIS Ciechanowiec
Orlęta Czyżew
1:5
Korona Dobrzyniewo
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Kolejarz Czeremcha
5:1
Orlęta Czyżew
Rudnia Zabłudów
9:1
Husar Nurzec
Hetman Białystok
4:1
Pionier Brańsk
Korona Dobrzyniewo
0:0
LZS Narewka
COKIS Ciechanowiec
1:1
Krypianka Krypno
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Narewka
1:1
Kolejarz Czeremcha
Pionier Brańsk
2:2
Rudnia Zabłudów
Pasja Kleosin
0:0
Tur II Bielsk Podlaski
Krypianka Krypno
1:0
Korona Dobrzyniewo
Husar Nurzec
4:1
COKIS Ciechanowiec
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
COKIS Ciechanowiec
3:2
Korona Dobrzyniewo
Kolejarz Czeremcha
4:2
Krypianka Krypno
Tur II Bielsk Podlaski
2:1
Orlęta Czyżew
Husar Nurzec
3:1
Pionier Brańsk
Rudnia Zabłudów
6:0
Promil Białystok
Iskra Narew
2:2
LZS Narewka
Hetman Białystok
1:0
Pasja Kleosin
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Narewka
0:0
Tur II Bielsk Podlaski
Pasja Kleosin
2:3
Rudnia Zabłudów
Orlęta Czyżew
7:1
Hetman Białystok
Korona Dobrzyniewo
2:3
Kolejarz Czeremcha
Pionier Brańsk
3:0*
COKIS Ciechanowiec
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Tur II Bielsk Podlaski
1:1
Krypianka Krypno
Husar Nurzec
3:1
Pasja Kleosin
COKIS Ciechanowiec
1:6
Kolejarz Czeremcha
Rudnia Zabłudów
5:0
Orlęta Czyżew
Hetman Białystok
0:0
LZS Narewka
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Narewka
0:2
Rudnia Zabłudów
Pasja Kleosin
5:2
Pionier Brańsk
Krypianka Krypno
1:2
Hetman Białystok
Orlęta Czyżew
2:2
Husar Nurzec
Korona Dobrzyniewo
3:0
Tur II Bielsk Podlaski
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Tur II Bielsk Podlaski
2:0
Kolejarz Czeremcha
Husar Nurzec
1:6
LZS Narewka
Pionier Brańsk
1:1
Orlęta Czyżew
Rudnia Zabłudów
4:1
Krypianka Krypno
Hetman Białystok
0:3
Korona Dobrzyniewo
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Narewka
3:2
Pionier Brańsk
Kolejarz Czeremcha
0:1
Hetman Białystok
Pasja Kleosin
1:2
COKIS Ciechanowiec
Krypianka Krypno
4:4
Husar Nurzec
Korona Dobrzyniewo
1:4
Rudnia Zabłudów
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
COKIS Ciechanowiec
1:1
Tur II Bielsk Podlaski
Husar Nurzec
0:2
Korona Dobrzyniewo
Pionier Brańsk
1:7
Krypianka Krypno
Pasja Kleosin
0:0
Orlęta Czyżew
Promil Białystok
1:5
LZS Narewka
Rudnia Zabłudów
4:1
Kolejarz Czeremcha
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Narewka
2:1
Pasja Kleosin
Kolejarz Czeremcha
2:3
Husar Nurzec
Tur II Bielsk Podlaski
0:0
Hetman Białystok
Iskra Narew
1:0
Rudnia Zabłudów
Korona Dobrzyniewo
5:1
Pionier Brańsk
Orlęta Czyżew
1:3
COKIS Ciechanowiec
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Pionier Brańsk
1:4
Kolejarz Czeremcha
Pasja Kleosin
2:5
Krypianka Krypno
Orlęta Czyżew
1:4
LZS Narewka
COKIS Ciechanowiec
2:1
Hetman Białystok
Rudnia Zabłudów
4:1
Tur II Bielsk Podlaski
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Narewka
5:0
COKIS Ciechanowiec
Tur II Bielsk Podlaski
0:1
Husar Nurzec
Hetman Białystok
0:2
Rudnia Zabłudów
Krypianka Krypno
0:2
Orlęta Czyżew
Korona Dobrzyniewo
4:0
Pasja Kleosin
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Kolejarz Czeremcha
5:0
Pasja Kleosin
Tur II Bielsk Podlaski
1:0
Pionier Brańsk
COKIS Ciechanowiec
0:3
Rudnia Zabłudów
Hetman Białystok
6:1
Husar Nurzec
Krypianka Krypno
0:3
LZS Narewka
Korona Dobrzyniewo
4:1
Orlęta Czyżew
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Tur II Bielsk Podlaski
Pauza
LZS Narewka
2:1
Korona Dobrzyniewo
Husar Nurzec
0:2
Rudnia Zabłudów
Pionier Brańsk
0:1
Hetman Białystok
Krypianka Krypno
4:2
COKIS Ciechanowiec
Orlęta Czyżew
2:1
Kolejarz Czeremcha
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Tur II Bielsk Podlaski
2:3
Pasja Kleosin
COKIS Ciechanowiec
0:2
Husar Nurzec
Rudnia Zabłudów
3:0
Pionier Brańsk
Korona Dobrzyniewo
1:3
Krypianka Krypno
Kolejarz Czeremcha
0:3
LZS Narewka
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Narewka
3:0
Iskra Narew
Pionier Brańsk
1:1
Husar Nurzec
Pasja Kleosin
0:2
Hetman Białystok
Promil Białystok
0:3
Rudnia Zabłudów
Krypianka Krypno
5:1
Kolejarz Czeremcha
Orlęta Czyżew
- : -
Tur II Bielsk Podlaski
Korona Dobrzyniewo
3:1
COKIS Ciechanowiec
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Kolejarz Czeremcha
0:0
Korona Dobrzyniewo
Tur II Bielsk Podlaski
1:6
LZS Narewka
COKIS Ciechanowiec
4:0
Pionier Brańsk
Rudnia Zabłudów
7:0
Pasja Kleosin
Hetman Białystok
2:0
Orlęta Czyżew
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Narewka
0:0
Hetman Białystok
Kolejarz Czeremcha
2:1
COKIS Ciechanowiec
Pasja Kleosin
1:4
Husar Nurzec
Krypianka Krypno
0:1
Tur II Bielsk Podlaski
Orlęta Czyżew
0:2
Rudnia Zabłudów
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Tur II Bielsk Podlaski
0:0
Korona Dobrzyniewo
Husar Nurzec
4:1
Orlęta Czyżew
Pionier Brańsk
2:2
Pasja Kleosin
Rudnia Zabłudów
2:1
LZS Narewka
Hetman Białystok
5:1
Krypianka Krypno
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij